Rolety rzymskie - oszczędność miejsca, bogactwo rozwiązań

Gdzie zasłona nie może, tam roletę pośle - tę zabawną parafrazę można odnieść do domowych aranżacji, zwłaszcza tych, w których liczy się każdy centymetr miejsca na ścianie. Rolety pozwalają na oszczędne zagospodarowanie powierzchni, oferując jednocześnie prawdziwe bogactwo rozwiązań w kolorystyce, deseniach i stylu. Są praktyczne, oryginalne i piękne. Dlatego też przebojem wdarły się do naszych wnętrz.

Sposób aranżacji przestrzeni wokół okna często wymuszony jest niewielką powierzchnią pomieszczenia. W takim przypadku każdy centymetr ściany wolny od zagospodarowania - czy to meblami, czy artykułami dekoracyjnymi - często okazuje się na wagę złota. Zasłony, jak sama nazwa wskazuje, kiedy trzeba zasłonią okna, lecz odsunięte na bok uczynią to samo z cenną powierzchnią wokół. Doskonałą alternatywą są funkcjonalne i praktycze rolety, nadające wyjątkowego klimatu i stylu. Na rynku znaleźć można wiele typów rolet, które dopasujemy do indywidualnych potrzeb.

Najbardziej wyrafinowane są rolety rzymskie , podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub sznurkiem, które z gracją prezentują się zarówno w miejscach urządzonych w nowoczesnym stylu, jak również klasycznych wnętrzach - wszystko zależy od rodzaju wybranej tkaniny.

Osoby ceniące prostotę i estetykę z pewnością zwrócą uwagę na roletę Padva, którą można zamontować prosto na ścianie, do sufitu lub za pomocą dodatkowych uchwytów - bezinwazyjnie na ramie okna, bądź zawieszoną na karniszu romantyczną Veronę, której montaż zajmuje dosłownie kilka minut. Prawdziwą dekoracją każdego okna będą lekkie falbany i uniwersalne desenie dostępnych produktów. Miłośników domowego zacisza ucieszą rolety Duo - ich woalowy spód zapewnia walory estetyczne, z kolei wierzchnia część z powodzeniem łączy funkcję zasłon, jak i efektownej dekoracji

Dekoria.pl - największy producent rolet rzymskich w Polsce oferuje kilkanaście typów rolet, około 400 tkanin do wyboru, rolety w standardowych wymiarach oraz szyte na wymiar. Na stronie www.dekoria.pl zamieszczony jest kalkulator, który wylicza wartość rolety według podanych wymiarów Klienta i wybranej tkaniny. Wystarczy zamówić a po 7-u dniach roboczych nowe rolety rzymskie znajdą się u Twoich drzwi.

Montaż rolety jest prosty i zajmuje kilkanaście minut. Do każdej rolety dołączona jest instrukcja montażu. Rolety rzymskie można także bez trudu zdemontować i wyprać.

Zobacz więcej - www.dekoria.pl