Kolekcja Top Secret for Avanti

Po raz ósmy marki Top Secret i Avanti łączą swoje siły we wspólnym wizerunkowo - marketingowym projekcie. Kolekcja TOP SECRET for Avanti jest przedsięwzięciem promującym oba brandy.

Kolekcja Top Secret jest zwiastunem wiosny. Świeże kobiece stylizacje w lekkim, nieco nonszalanckim paryskim stylu, są modnymi codziennymi propozycjami na nowy sezon.

Część kolekcji jest miejska i nowoczesna. Charakteryzuje się prostymi formami i ubrań ( np. oversizowy sweter z półokrągłym dołem, płaszcze), połączeniem limonowej żółci z khaki i czernią. Świeżego charakteru dodają tu aplikacje i nadruki z owadami.

Druga część utrzymana jest w klimacie romantycznym, kobiecym, ale lekkim i codziennym. Charakterystyczne są tu falbany, np. w prostych sukienkach , w żakiecie typu Chanel w kratę błękitno-czerwoną, a także wycięcia na ramionach, np w czerwonym sweterku. Paleta kolorystyczna oparta jest na połączeniu błękitu, granatu, niebieskiego i z bladym różem i czerwienią. Sylwetki uzupełniają różnorodne dżinsy, z haftami i przetarciami nadając im wygodnego, codziennego a jednocześnie nowoczesnego charakteru.

Bardzo świeży i modny akcent w kolekcji to krata, np. w oryginalnym żakiecie z rękawami wykończonymi falbanką , czy koszuli z haftem na plecach.

Ciekawe detale to również kwiatowe hafy i aplikacje na t- shirtach, spódnicach ( lekka spódnica) wstawki richelieu np. w prostej obszernej bluzie, czy elementy z koronki ( bluzka z falbanką), proponowane w stylizacjach z dżinsami.

Całość tworzy kobiecy nowoczesny inspirujący miks propozycji na nowy sezon.

Uzupełnieniem kolekcji są akcesoria: torebki, tak wygodne shoppery jaki i małe, fantazyjne, z aplikacjami, łańcuszkami oraz buty i biżuteria.

Kolekcję Top Secret for Avanti znajdziecie tu>>