Synergia komfortu. Czyli 1 + 1 = 3

Dokonując wyboru w swoim życiu kierujemy się racjonalnością i opłacalnością. Podczas procesu decyzyjnego rozważamy wszystkie za i przeciw, poszukując najlepszego rozwiązania dla siebie. Czemu więc tej samej zasady nie zastosować do instalacji grzewczych w Twoim domu? Kompleksowe rozwiązania oferowane przez jednego producenta gwarantują nam integralność oraz niezawodność całego systemu. Dobrze jest o tym pomyśleć już na etapie planowania budżetu i skupić swoje działania wokół jednej firmy.

Nie bez przyczyny producenci samochodów zalecają używanie jedynie oryginalnych części, a firmy produkujące smartfony uniemożliwiły wymianę baterii na nieoryginalną. Prawidłowość ta wynika przede wszystkim z faktu, że dział badań i rozwoju przygotowując nowy projekt posiłkuje się asortymentem dostępnym w portfolio swojego pracodawcy. To sprawia, że poszczególnie komponenty są doskonale ze sobą spasowane i świetnie współpracują w ramach jednej instalacji. Stosując powyższe rozwiązania mamy pewność, że parametry pracy układu pozostaną wzorcowe i nie będą odbiegać od tych zagwarantowanych w broszurze.

Działając w ramach tej strategii możesz otrzymać od Purmo aż 10 lat gwarancji oraz ubezpieczenie mienia na kwotę do 1 000 000 EUR (to blisko 5 milionów złotych!). To tylko potwierdza, jak dużym zaufaniem producent obdarza swoje produkty. Ta ufność nie wynika z przypadku. Firma Rettig Heating, która już od pół wieku dostarcza rozwiązania z zakresu ogrzewania, posiada niesamowite doświadczenie oraz wypracowaną wiedzę i umiejętności. Sprawny układ ogrzewania w domu musi pracować organicznie, czyli tak jak narządy w ciele człowieka - wszystkie elementy są od siebie zależne i ich sprawność to klucz do bezproblemowego funkcjonowania.

I tak możemy użyć systemu rurowego Purmo CLEVERFIT Axial, który jest nowością w asortymencie fińskiego producenta. Znajduje on zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania, wody użytkowej, wody pitnej, sprężonego powietrza oraz transportu wody deszczowej w instalacjach sanitarnych. Jako grzejniki wykorzystamy KOS V i Narbonne V, które wypełnią ciepłem każde pomieszczenie, a dodatkowo ze względu na swój dekoracyjny i urokliwy charakter - ucieszą oko.

Na koniec pozostaje nam kwestia sprawowania kontroli. Nic nie podoła temu zadaniu lepiej niż nowy system Purmo Smart Home, TempCo E3 z dotykowym pilotem i łącznością bezprzewodową. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz sterować swoim domem z każdego miejsca na świecie. Wystarczy zaledwie chwila by uruchomić zraszacze w upalny dzień, otworzyć bramę garażową, gdy wracamy po długim dniu pracy, czy podgrzać podłogę w łazience w mroźny dzień. A to wszystko nie będąc nawet w domu.

Działanie w ramach jednego ekosystemu daje nam nie tylko poczucie, ale też gwarancję bezpieczeństwa. Nawet gdy po wielu latach eksploatacji, któryś z elementów będzie potrzebował wymiany nie musimy się obawiać o jego dostępność, czy kompatybilność. Co więcej patrząc na historię marki Purmo jesteśmy spokojni o jej długowieczność, czego nie można powiedzieć o nowopowstałych podmiotach, które nie dysponują odpowiednim zapleczem w postaci doświadczenia i kapitału. Najlepiej uświadomi to prosta informacja - systemy rurowe Purmo z rodziny Cleverfit mogą pracować nawet 50 lat. Jest to więc strategiczna inwestycja, która wymaga odpowiedniego i racjonalnego planu.

Kluczowy może okazać się proces projektowania, który poprzedzi fazę decyzyjną. Warto zaopatrzyć się w wielką kartkę papieru, kilka kolorowych mazaków i dokonać analizy typu SWOT, która określi nasze szanse i zagrożenia oraz silne i słabe strony. Wówczas sami będziemy w stanie określić, czy dane rozwiązanie jest dla nas korzystne. Warto tez nadać pewnym atrybutom różny priorytet. Jeżeli najważniejsza jest dla nas bezawaryjność, możemy zakreślić ją na czerwono. Jeżeli łatwość instalacji, wówczas na zielono. Przygotowana w ten sposób czytelna mapa myśli, pomoże podjąć decyzję, która będzie zgodna z naszymi wewnętrznymi przekonaniami.

Czasem, więc pozorna oszczędność na początku, może przynieść kolosalne straty w perspektywie długoletniej. Część z naszych odbiorców ma również świadomość, że to inwestycja, która będzie też służyć ich dzieciom. Warto zadbać o to by nie musiały one się martwić o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych.

Więcej na: https://www.purmo.com/pl