Produkty tej marki pozwolą Ci zrealizować marzenie o idealnej łazience

Każdy z nas marzy o tym, aby mieszkać w przestronnych i pięknie urządzonych wnętrzach. Łazienka to szczególne pomieszczenie w każdym mieszkaniu. To tutaj zmywamy z siebie trudy dnia codziennego. Od żadnego innego domowego pokoju nie wymagamy takiej funkcjonalności. Powinny się tu zmieścić wszystkie urządzenia sanitarne, ale również szafki do przechowywania akcesoriów kosmetycznych i higienicznych. Łazienka może być nie tylko praktyczna, ale również piękna. Zwłaszcza gdy zamontujemy w niej wyroby światowej klasy producenta.

Kilka słów o marce Bravat

Historia firmy Bravat sięga 1873 roku, kiedy to Roman Dietsche rozpoczął we własnym domu ręczną produkcję drewnianych szczotek. Podczas rewolucji przemysłowej rodzinna firma zmienia się w profesjonalną fabrykę. Duży wpływ na rozwój marki odegrał syn założyciela - Alfons Dietsche. To on wprowadził ją na nowe tory. Dzięki jego pomysłom produkty firmy zyskały popularność na rynkach Europy oraz Azji.

Jednak najważniejszym momentem w historii firmy był rok 2000. Wtedy to doszło do fuzji z międzynarodową firmą IDD GROUP. Od tej pory wspólnie tworzą produkty, które cechuje niemiecka jakość i wykorzystanie najnowszych technologii produkcyjnych, w tym robotyki. Bravat jest liderem w swojej branży, co potwierdzają liczne prestiżowe nagrody. Od 2018 roku z oferty producenta mogą korzystać klienci z Polski. Katalog produktów dostępny jest pod adresem internetowym Bravat.pl.

Co znajduje się w asortymencie producenta?

W asortymencie firmy Bravat dostępne są takie artykuły służące do wyposażenia łazienki jak:

 • kabiny prysznicowe,
 • wanny,
 • systemy odprowadzania wody,
 • baterie,
 • deszczownice,
 • słuchawki prysznicowe,
 • zestawy podtynkowe,
 • przyciski spłukujące,
 • miski WC,
 • deski wolnoopadające,
 • umywalki nablatowe,
 • akcesoria łazienkowe.

Wszystkie artykuły charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Zostały zaprojektowane z myślą o maksymalizacji komfortu wykonywania codziennych czynności higienicznych. Wyprodukowano je z odpornych na uszkodzenia materiałów. Na uwagę zasługują nowoczesne i oryginalne kształty.

Szczególnie godne polecenia są wolnostojące wanny. Wprowadzą w zachwyt wszystkich wielbicieli długich kąpieli. Zapewniają odpoczynek dla ciała i umysłu. Wanny Bravat to nie tylko zbiorniki na wodę, ale także nowoczesne urządzenia z funkcją hydromasażu. Pozwalają zamienić łazienkę w nasze prywatne centrum SPA.

Gdzie kupić produkty firmy Bravat?

Wejście marki Bravat na polski rynek odbiło się szerokim echem wśród sprzedawców wyposażenia łazienek. Każdy dbający o renomę sklep gwarantuje możliwość sprzedaży produktów tej marki. Na stronie internetowej producenta znaleźć można listę zaufanych dystrybutorów. Polski oddział firmy umożliwia także zakup poprzez firmową stronę Bravat.pl.

Warto również podkreślić, że marka Bravat jest chętnie wybierana przez projektantów i architektów, którzy są zafascynowani formą i wykonaniem każdego produktu. Istotne znaczenie ma również fakt, że produkty Bravat są dostępne w bazie modeli 3D w CAD Projekt K&A.