Legenda street artu w Twoich czterech kątach - kolekcja obrazów inspirowanych pracami Banksy'ego

Dla jednych jego działania są wandalizmem, dla innych nowoczesną i angażującą sztuką. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem czy przeciwnikiem Banksy'ego, z pewnością znasz jego pseudonim i prace, które stały się symbolem nowoczesnej sztuki ulicznej. A teraz możesz powiesić je na ścianie w swoim mieszkaniu, wybierając obrazy i plakaty z kolekcji Bimago Banksy.

Banksy – światowej sławy artysta owiany mgiełką tajemniczości

Choć działa już od tylu lat, a jego prace są rozpoznawalne na całym świecie, udało mu się całkowicie ukryć swoją prawdziwą tożsamość i prywatne życie. Tajemnicza aura owiewająca postać Banksy’ego podsyca zainteresowanie jego działalnością na równi z poruszaną przez niego tematyką, która często nawiązuje do aktualnych problemów społecznych.

embed

Plakat nr 132427: Pranie zebry

Sztuka uliczna w Twoim domu – kolekcja Banksy w Bimago

Nawet jeśli samo nazwisko Banksy’ego nie obiło Ci się o uszy, z pewnością kojarzysz z widzenia jego najbardziej ikoniczne dzieła, takie jak chociażby dziewczynka z uciekającym balonikiem, małpa trzymająca banana jak pistolet, kobieta piorąca paski zebry czy postać znanego z gier Mario zatrzymanego przez policjanta.

Dzieła Banksy’ego osiągają na aukcjach zawrotne, sześciocyfrowe kwoty, a czasem towarzyszy im haczyk – jak np. w przypadku obrazu Dziewczynka z balonem, który… uległ samozniszczeniu na oczach nowego właściciela. Ty jednak możesz cieszyć się nimi we własnym domu, i to nie wydając milionów. Poznaj nową kolekcję dekoracji ściennych Banksy od Bimago!

Bimago to międzynarodowa sieć sklepów online oferujących wyjątkowe artykuły dekoracyjne. Zdobione pięknymi motywami obrazy, fototapety czy parawany upiększają domy na całym świecie od 2004 roku, a ich twórcy nieustannie zaskakują nietuzinkowymi pomysłami.

embed

Plakat nr 132486: Małpa z bananem

Obraz, plakat czy malowanka?

Na kolekcję Banksy składają się motywy inspirowane jego pracami dostępne w trzech wariantach.

  • Klasyczne obrazy na płótnie o nierównomiernej fakturze materiału, która sprawia, że wyglądają niemalże jak namalowane farbami olejnymi.
  • Plakaty z pracami Banksy’ego występują w wersji bez ramki lub z nią i innymi dodatkami potrzebnymi do wyeksponowania ich na ścianie.
  • Możesz też wczuć się w rolę artysty i wybrać obraz do samodzielnego namalowania. Korzystając z dołączonych do zestawu pędzli, farb i płótna z podpowiedziami numerycznymi, z pewnością sobie z tym poradzisz – a do tego zyskasz satysfakcję, że udało Ci się zrobić to własnoręcznie.

Kolekcja dekoracji ściennych z motywami prac Banksy’ego jest dostępna na stronie Bimago.pl.

embed

Malowanie po numerach nr 132488: Mario