Jak zaaranżować telewizor w domowym salonie?

Najnowsze trendy wnętrzarskie pokazują, że telewizor to dziś nie tylko przedmiot użytkowy, lecz także element dekoracyjny. Z powodzeniem może odzwierciedlać charakter i styl właściciela, a także dopasowywać się do jego preferencji. Możliwości personalizacji jest wiele - począwszy od różnych opcji montażu, poprzez dopasowanie kolorystyczne oprawy do wnętrza, aż po możliwość stworzenia własnej galerii sztuki na ekranie. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni, a telewizor, taki jak The Frame 2021, dzięki wyjątkowemu wzornictwu i funkcjom, odmieni każde wnętrze. Sprawdźmy, jak to wygląda w praktyce.

Swoboda aranżacji

Obecnie telewizor zależnie od preferencji, można zamontować na wiele różnych sposobów - powiesić płasko przy samej ścianie, postawić na niewielkich nóżkach czy też wyeksponować na okazałej sztaludze. Tylko od nas zależy, którą opcję wybierzemy. Telewizor Samsung The Frame 2021 oferuje opcje montażu zarówno dla tradycjonalistów, jak i tych lubiących eksperymentować z wystrojem wnętrza.

Jak zaaranżować telewizor w domowym salonie?Jak zaaranżować telewizor w domowym salonie? 

Tak więc jeśli chcemy, aby telewizor prezentował się niczym dzieło w naszej domowej kolekcji, wystarczy skorzystać z wieszaka, który jest dostępny w zestawie razem z telewizorem. Dopasowany Uchwyt pozwala zamontować The Frame równolegle do ściany, jak prawdziwy obraz w galerii sztuki. Co więcej, po zamontowaniu można z łatwością regulować kąt nachylenia telewizora za pomocą obrotowego wspornika. Z kolei wybierając The Frame w rozmiarze 32" lub 43" można skorzystać z trybu portretowego i zawiesić telewizor w orientacji pionowej. To doskonałe rozwiązanie dla fanów plakatów oraz zdjęć zrobionych smartfonem.

Jeśli zaś poszukujemy bardziej tradycyjnych rozwiązań i chcemy telewizor postawić na komodzie czy szafce, to także istnieje taka możliwość. Regulowana Podstawa pozwala dostosować wysokość i odstęp między oprawą ekranu a szafką czy podłogą. Dzięki temu pod telewizorem można postawić także inne urządzenia, takie jak soundbar.

Dla tych, którzy lubią eksperymentować z wystrojem i chcą, aby telewizor zdecydowanie przykuwał uwagę, istnieje dodatkowa opcja w postaci Stojaka Studio. Dzięki temu rozwiązaniu, telewizor można przenieść w zasadzie w dowolne miejsce. Wyjątkowy design nawiązujący do sztalugi sprawi, że telewizor stanie się prawdziwie dekoracyjnym elementem wystroju. Co więcej, zwisające, nieestetyczne kable nie będą stanowić już problemu, gdyż można ukryć je w nóżce stojaka.

Ramki w Twoim stylu

Jak zaaranżować telewizor w domowym salonie?Jak zaaranżować telewizor w domowym salonie? 

Unikatowy charakter telewizora w naszej przestrzeni można podkreślić także, dzięki wymiennym ramkom. Do wyboru są dwa style – Nowoczesny i Klasyczny – oraz pięć wariantów kolorystycznych. Te Nowoczesne oferowane są w bieli, jasnym bądź ciemnym drewnie, a Klasyczne mogą być białe lub ceglane. Ponadto wymiana ramek jest niezwykle prosta – odbywa się przy użyciu magnesu – dzięki czemu, można z łatwością zmieniać oprawy.

Zostań kuratorem sztuki w swoim domu

Personalizacja odnosi się nie tylko do wyjątkowego wzornictwa, lecz także do możliwości wyświetlania dzieł. Po włączeniu Trybu Sztuka, na ekranie można podziwiać obraz, grafikę czy kolekcję własnych zdjęć. Z kolei w dedykowanym sklepie ze sztuką Art Store, miłośnicy malarstwa i fotografii znajdą ponad 1500 prac pochodzących ze znanych na całym świecie muzeów i galerii. Są to ośrodki takie jak muzeum Prado w Madrycie, galeria Tate Modern w Londynie, muzeum Van Gogha w Amsterdamie czy Luwr. W dodatku teraz możemy wybrać swoje ulubione dzieła i stworzyć z nich własną kolekcję, tym samym stając się domowym kuratorem sztuki.

The Frame pozwala także celebrować własne wspomnienia z wyjazdów czy rodzinnych uroczystości, dzięki możliwości wyświetlania zdjęć. To od nas zależy, w jaki sposób będziemy je prezentować na dużym ekranie. Można wybrać passe-partout spośród aż 5 wzorów i 16 opcji kolorystycznych. Tym samym, możemy sprawić, aby fotografie czy obrazy, jeszcze lepiej komponowały się z naszą przestrzenią. Z kolei, jeśli chcemy nadać swoim zdjęciom niezwykle oryginalny charakter, możemy zastosować dostępne filtry. Za ich pomocą nasze prywatne fotografie mogą zamienić się w dzieła sztuki przypominające np. malarstwo impresjonistów.

Jak zaaranżować telewizor w domowym salonie?Jak zaaranżować telewizor w domowym salonie? 

Wszystkie powyższe rozwiązania świadczą o tym, że możliwości aranżacji i personalizacji The Frame we wnętrzu jest wiele. Teraz telewizor może z łatwością dopasować się do naszej przestrzeni, stając się efektownym dodatkiem, nawet wtedy, kiedy jest wyłączony.