Podłogi winylowe: kamień, płytki, cement...

Dywan w łazience, cement w garderobie? Kolekcja winylowych dekorów pomoże zaaranżować wnętrza i odejmie trosk związanych z ich pielęgnacją. Podłoga winylowa zniesie najdziksze pomysły domowników.

Wadą naturalnych materiałów - nawet najlepiej dobranych i w najwyższym gatunku - jest potrzeba ich regularnej pielęgnacji. Żeby kamienne czy drewniane podłogi zachowały swój urok, należy o nie odpowiednio dbać. Jeżeli zależy nam na efekcie wizualnym i wygodzie użytkowania, powinniśmy sięgnąć właśnie po podłogi winylowe.

Imitują wzór i fakturę

Trwałe, nowoczesne materiały i dopracowane detale wzorów to wyznaczniki dobrej podłogi winylowej. Marka Floover stworzyła unikalne kolekcje wzorów imitujące naturalne materiały: kamień, płytki, cement, a także nieprzebrana ilość kolorów i wzorów drewna. Wierzchnia warstwa płytek naśladuje nawet jego fakturę, dzięki czemu zostaje osiągnięty efekt bardzo zbliżony do prawdziwego materiału.

A pod wzorem...

...niezawodne rozwiązanie. Nawet najdokładniej zaprojektowany wzór musi iść w parze z właściwościami użytkowymi. - Podłogi winylowe Floover dostępne są w dwóch podstawowych wersjach: na rdzeniu HDF ze zintegrowanym podkładem korkowym oraz w kolekcji SPLASH2O na rdzeniu z twardego PVC. Każdy z nich zapewnia wyjątkowe właściwości użytkowe: korek izoluje termicznie i akustycznie, a PVC to gwarancja wodoodporności - mówi Katarzyna Wątor, ekspert marki Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe, która jest wyłącznym dystrybutorem podłóg Floover na Polskę.

Trudno jest przekonać miłośników naturalnych materiałów do zmiany upodobań. Ci, którzy lubią otaczać się drewnem i kamieniem, są w stanie poświęcić swój czas i pracę, by je pielęgnować. Pozostałych podłogi winylowe uwiodą swoim nowoczesnym designem i możliwościami. Dzięki nim możemy bowiem zafundować sobie w łazience "drewno" lub "dywan", a w kuchni "cement", który jednocześnie będzie cichą i ciepłą podłogą...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.