Zegar ścienny do gabinetu, poczekalni, sali konferencyjnej

Efektowny zegar ścienny może być główną ozdobą najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń, takich jak gabinet, poczekalnia czy sala konferencyjna. Tego typu wnętrza wymagają dekoracji, która nada aranżacji właściwy ton i podkreśli elegancki charakter przestrzeni biznesowych spotkań. Jaki zegar ścienny będzie trafioną dekoracją? Sprawdźcie nasze podpowiedzi.

Zegar ścienny duży - dekoracja, która skupia uwagę

Efektowny, duży zegar ścienny to dekoracja samowystarczalna - jeśli dobrze dopasujemy ją do wnętrza, dodatkowe ozdoby będą zbędne. Możemy wybrać wersję postarzaną, z kamienną tarczą i cyframi w kolorze starego złota. Zegar ścienny w takim wydaniu sprawdzi się doskonale w dużych pomieszczeniach - gabinecie lub sali konferencyjnej. W minimalistycznej aranżacji będzie prezentował się bardzo spektakularnie i jednocześnie elegancko. Warto wziąć pod uwagę ten model, gdy przestrzeń wydaje nam się zbyt zachowawcza, pozbawiona charakteru. Dobrym tłem dla dużego zegara ściennego będą szarości, grafity i niezastąpiona czerń.

Zegary ścienne nowoczesne - postaw na minimalizm

Zegary ścienne nowoczesne, wyróżniające się surową formą i prostotą to bardzo trafiona dekoracja do pomieszczeń, które mają charakter formalny - gabinet, w którym przyjmujemy naszych klientów, sala konferencyjna, którą odwiedzają każdego dnia nowe osoby. Stonowane formy, pozbawione zbędnej dekoracyjności pozwalają zachować uniwersalny charakter przestrzeni i są niezwykle stylowe. Współczesny design proponuje nam zegary ścienne, które potrafią zaskoczyć. Możemy na przykład wybrać zegar ścienny okrągły z aluminiową tarczą, bez cyfr lub czarny, wykonany ze stali nierdzewnej, z subtelną białą wskazówką. Bardzo modne są modele, wykonane z marmuru w różnych odcieniach. Ciekawym wyborem mogą okazać się także zegary ścienne nowoczesne, które kojarzą się z układem słonecznym. Przypominają tarczę księżyca lub złote słońce.

Zegar ścienny 3d - przestrzenna dekoracja

Pomysłowy zegar ścienny 3 d potrafi w prosty sposób ożywić formalną przestrzeń. Doskonale sprawdzi się nad kanapą w poczekalni lub w gabinecie nad biurkiem. Możemy wybrać wersję nowoczesną, pozbawioną szczegółów lub taką, która będzie nawiązywać do klasycznych zegarów ściennych - z rzymskimi cyframi. Ten drugi wariant sprawi, że przestrzeń wyda się bardziej dostojna. To dobry wybór do eleganckich gabinetów, gdzie liczy się prestiż. Jeśli jednak wolelibyśmy uzyskać mniej zobowiązujący charakter wnętrza, możemy postawić na zegar ścienny 3 d z kolorowymi wskazówkami. Taki barwny, nowoczesny element ożywi powierzchnię ściany i nada aranżacji zabawny ton.

Zegar ścienny naklejany - jaki wybrać?

Zegar ścienny naklejany to kolejna, ciekawa dekoracja do gabinetu, biura czy poczekalni, która wyróżni się na tle tradycyjnej przestrzeni gabinetu czy biura. Możemy na przykład zdecydować się na ozdobę, przypominającą drewniany wyrób. Zegar ścienny naklejany z płyty MDF w dębowym odcieniu sprawdzi się w wielu różnych aranżacjach, na przykład tych, które nawiązują do stylu lat 50., 60., czyli modern retro. Stworzy zgrany duet z komodami i fotelami na drewnianych nóżkach. Będzie także trafioną dekoracją jasnych wnętrz, w których królują biele i beże.

Zegar ścienny z kryształkami - w stylu glamour

Zegar ścienny z kryształkami sprawdzi się we wnętrzach, które nie boją się odrobiny błysku. Jeśli stawiamy na ponadczasową elegancję i chcemy stworzyć uniwersalną aranżację, lepszym wyborem będą wcześniejsze propozycje. Zegar ścienny z kryształkami zda egzamin wszędzie tam, gdzie możemy sobie pozwolić na nieco większa dowolność stylu, np. w gabinetach kosmetycznych. Uważajmy jednak, aby nie przedekorować wnętrza. Tak ozdobny element zaprezentuje się lepiej, gdy nie będzie miał konkurencji w postaci innych dekoracji. Możemy umieścić go zarówno w jasnym, subtelnym wnętrzu, jak również w ciemnej, eleganckiej przestrzeni.

Zegar ścienny z kryształkami prezentuje się świetnie na szarej, surowej ścianie.Zegar ścienny z kryształkami prezentuje się świetnie na szarej, surowej ścianie. Zegar ścienny Diamond Crystals, kryształy DIY. PAKAMERA

Więcej o: