REKLAMA

 • Sypialnia w stylu skandynawskim - aranżacje i inspiracje

  Sypialnia w stylu skandynawskim - aranżacje i inspiracje

  Piękno tkwi w prostocie. Minimalistyczna sypialnia w skandynawskim stylu zachwyca eleganckim wystrojem, nie tracąc funkcjonalnego charakteru. Stonowana kolorystyka, meble o prostych liniach i przytulne dodatki tchną spokojem gwarantującym odpoczynek od zgiełku i tempa miejskiego życia.

 • Sypialnia na poddaszu - pomysły na aranżacje skosów

  Sypialnia na poddaszu - pomysły na aranżacje skosów

  Sypialnia zlokalizowana na poddaszu to bardzo częsty pomysł aranżacji w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach. Na piętrze domownicy zapewnioną mają niezbędną intymność. Jedynym problemem są skosy, które niełatwo zaaranżować.

 • Narożnik do salonu, jaki kolor wybrać?

  Narożnik do salonu, jaki kolor wybrać?

  Decydując się na zakup narożnika do salonu, nie musimy ograniczać wyboru do palet szarości i brązów: coraz popularniejsze stają się odważne, soczyste kolory, a producenci mebli w ostatnich latach zaskakują ilością dostępnych tkanin obiciowych. To zupełnie nowe możliwości w aranżacji wnętrz: zarówno miłośnicy klasyki jak i nowoczesnego designu bez problemu znajdą tkaninę idealnie dopasowaną do wystroju ich domu. Chociaż klasyczne kolory wciąż cieszą się nieustającą popularnością, coraz częściej stawiamy na odważne rozwiązania i nieszablonowe dodatki.

 • Jaki odkurzacz pionowy do sprzątania sierści zwierząt?

  Jaki odkurzacz pionowy do sprzątania sierści zwierząt?

  Kochamy naszych pupili, ale sprzątanie po nich nie zawsze jest szybkie i łatwe. Wyciąganie za każdym razem wielkiego odkurzacza tradycyjnego, by usunąć sierść z tapicerek czy dywanów jest męczące i mało efektywne. Sprawdź, jak za pomocą odkurzacza pionowego można znacznie przyspieszyć sprzątanie po zwierzaku i jaki model Bosch będzie dla ciebie najlepszy.

 • Uprawa warzyw dla początkujących

  Uprawa warzyw dla początkujących

  Samodzielna uprawa warzyw przynosi mnóstwo satysfakcji. Trudno o pożyteczniejsze hobby - wolne od chemii, pełne witamin warzywa z własnego ogrodu to najwartościowsza żywność. Z naszą podręczną ściągawką uprawa warzyw dla początkujących okaże się dziecinnie łatwa!

 • Montaż okna dachowego krok po kroku

  Montaż okna dachowego krok po kroku

  Projekty domów jednorodzinnych z zagospodarowanym poddaszem należą do najpopularniejszych w Polsce. Stąd rosnący popyt na okna dachowe. To dzięki nim możemy cieszyć się sypialnią z widokiem na gwiazdy. Oczywiście pod warunkiem, że okna dachowe są właściwie zamontowane.