design po polsku

 • "Mamy szczęście, bo lubimy to, co robimy". O obiecujących polskich markach

  Polski design nie jest nudny, ale za to bardzo różnorodny. Te cztery marki, które tworzą meble i akcesoria do wnętrz, mają sporo do zaproponowania. Skrupulatnie realizują też plan biznesowy, który działa i zbliża je do wejścia na rynki zagraniczne. Zobaczcie, jak zapracowały na swój sukces i na jakie formy mebli postawiły.

 • Polski dom i taras w stylu boho. Może rodem z Bali, czyli jaki?

  Polski dom i taras w stylu boho. Może rodem z Bali, czyli jaki?

  Aranżujemy nie tylko dom, ale balkon i taras w stylu boho, by jeszcze lepiej cieszyć się upragnionym wypoczynkiem. Długie, ciepłe i słoneczne dni to najlepsza zachęta, by częściej przebywać na świeżym powietrzu. Dlatego wnętrze pod chmurką również powinno być komfortowe i piękne. Poznaj wskazówki aranżacyjne i inspiracje boho, które pomogą doskonale połączyć naturalny i stylowy design z trwałością i wygodą w różnych wnętrzach.

 • Po latach zmienili zawód i oddali się pasji. Dziś tworzą polski design

  Po latach zmienili zawód i oddali się pasji. Dziś tworzą polski design

  Pasja stała się dla nich sposobem na życie, ale dopiero po wielu latach tułaczki po korporacyjnych korytarzach w kraju i za granicą. Dziś tworzą design o świetnej formie, w który chętnie inwestują Polacy. Oto ciekawe historie trzech rodzimych marek i ich twórców.

Więcej o:

design po polsku