Gdynia Design Days

Design na plaży
Latem Gdynia zmienia się w polską stolicę wzornictwa. Między 5 a 14 lipca odbędzie się kolejna edycja festiwalu Gdynia Design Days. W tym roku hasłem festiwalu jest ?Na styku? i taki tytuł nosi wystawa główna, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Organizatorzy zachęcają do oglądania wystaw, brania udziału w warsztatach, a także... podróżach rowerem i odkrywaniu perełek gdyńskiego modernizmu.
Więcej na www.gdyniadesigndays.eu
Latem Gdynia zmienia się w polską stolicę wzornictwa. Między 5 a 14 lipca odbędzie się kolejna edycja festiwalu Gdynia Design Days.

W tym roku hasłem festiwalu jest „Na styku” i taki tytuł nosi wystawa główna, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Organizatorzy zachęcają do oglądania wystaw, brania udziału w warsztatach, a także... podróżach rowerem i odkrywaniu perełek gdyńskiego modernizmu.

Wystawy, warsztaty i spotkania z najlepszymi polskimi projektantami, m.in. Oskarem Ziętą i Olą Gacą, miejska akcja „Śledź Design”, działania w nowych prototypowniach Centrum Designu Gdynia w PPNT, pokaz mody, koncert Mazolewski & Modzelewski i nowy, odświeżony Projekt Market - to tylko część atrakcji szóstej edycji Gdynia Design Days. Każdy będzie mógł zetknąć się z designem w takiej formie, która najbardziej go pasjonuje - wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny!

Więcej na www.gdyniadesigndays.eu