Trendy: meble z europalet

Są modne, pozwalają niedrogo urządzić dom w minimalistycznym, skandynawskim stylu. A gdy się znudzą, bez żalu zamienimy je na nowe meble. Przydają się też jako elementy wyposażenia kuchni i łazienki!

Można  z nich zrobić łóżko, albo tylko zagłówek, biurko, stolik do kawy, a nawet wieszak! Palety są łatwo dostępne, najbardziej popularne są tzw. "europalety" o wymiarach 1200 × 800 × 144 mm, lub mniejsze o wym.  800 × 600 × 144. Palety można dostać w punktach skupu, które zajmują się także sprzedażą. Kosztują ok. 40 zł. Trzeba koniecznie je wyczyścić grubym papierem ściernym, zaimpregnować, pomalować, wówczas będą odporne na wilgoć i uszkodzenia. Ważne też, by pod łóżko wybrać palety o szerokości nieco większej niż materac, będą wyglądały efektowniej.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Komentarze (2)
Trendy: meble z europalet
Zaloguj się
 • krzepki.harry

  Oceniono 36 razy 26

  Chyba zostanę kulowym hipsterem i kupie se ze 20 tych europalet.
  Ale zaraz zaraz, czy bycie hipsterem, jest jeszcze modne? Bo jeśli będę musiał wywalić te palety z mieszkania ze względu na zmianę tryndu, to wolę podjąć działania wyprzedzające i załapać się na nowszą modę... hm... może np kwietniki ze starych muszli klozetowych, albo starych garnków emaliowanych... Zamiast krzeseł w salonie skrzynki bo jabłkach, a zamiast materaców na łóżkach - sienniki słomiane... Ależ byłbym nowoczesny!

 • vito3

  Oceniono 7 razy 5

  po pierwsze pieknoduchy palety po 40 zl to ktos was nie chudo naciaga ale w swoim idiotyzmie jestescie ponad to by sprawdzic cene palet po drugie nie robcie ludziom wody z mozgu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX