Wazon od projektanta

Te designerskie wazony urozmaicą twoje wnętrze. Zobacz nasze propozycje!
<B>Te designerskie wazony urozmaicą twoje wnętrze. Zobacz nasze propozycje!</B>
<BR /><B>Wazon Blow Away Vase</B>, projektu Front. Klasyczna porcelana z Delft, która doświadczyła czegoś naprawdę niezwykłego... została przechylona przez silny podmuch wiatru. Teraz ruch wiatru staje się częścią jej funkcji, a jej piękno określa się w tym,że jest uszkodzona, ale nie pokonana...

W całości wykonany z porcelany.

<BR />Dostępny na atakdesign.pl Te designerskie wazony urozmaicą twoje wnętrze. Zobacz nasze propozycje!
Wazon Blow Away Vase, projektu Front. Klasyczna porcelana z Delft, która doświadczyła czegoś naprawdę niezwykłego... została przechylona przez silny podmuch wiatru. Teraz ruch wiatru staje się częścią jej funkcji, a jej piękno określa się w tym,że jest uszkodzona, ale nie pokonana... W całości wykonany z porcelany.
Dostępny na atakdesign.pl mat. prasowe
<B>Wazon szklany Philippi.</B>

<BR />Wazon szklany Philippi swym kształtem przyciąga uwagę każdego. Jest nietypowy, lekki, gdy umieścimy w nim kwiaty to niezwykle podkreśli ich piękno. Wazon wykonany został ze szkła, opartego na dwóch aluminiowych, maleńkich podstawkach. Aby zachować jego stabilność należy do połowy wypełnić go wodą.
<BR />Cena: 230 zł
<BR />dostępny na www.interiore.pl

 
Wazon szklany Philippi.
Wazon szklany Philippi swym kształtem przyciąga uwagę każdego. Jest nietypowy, lekki, gdy umieścimy w nim kwiaty to niezwykle podkreśli ich piękno. Wazon wykonany został ze szkła, opartego na dwóch aluminiowych, maleńkich podstawkach. Aby zachować jego stabilność należy do połowy wypełnić go wodą.
Cena: 230 zł
dostępny na www.interiore.pl mat. prasowe
<B>Wazon Raw Diamonds</B> wpisuje się w ramy ciekawego eksperymentu prowadzonego przez Menu. Grupa designerów Design by Us zaprojektowała przedmioty wymykające się łatwym klasyfikacjom, bogate w różnorodne środki wyrazu poczynając od formy, poprzez fakturę, na nietypowej grafice kończąc. Z zewnątrz elementy kolekcji przypominają nieoszlifowany diament, eksponując wielokątne fasetki o matowej fakturze. Wnętrze naczyń przyciąga wzrok lakierowaną, błyszczącą powierzchnią ozdobioną grafiką łączącą w sobie cechy japońskich ozdób, tatuaży i rustykalnych kwiatowych wzorów.
<BR />Cena: 390zł
<BR />Dostępny na www.interiore.pl Wazon Raw Diamonds wpisuje się w ramy ciekawego eksperymentu prowadzonego przez Menu. Grupa designerów Design by Us zaprojektowała przedmioty wymykające się łatwym klasyfikacjom, bogate w różnorodne środki wyrazu poczynając od formy, poprzez fakturę, na nietypowej grafice kończąc. Z zewnątrz elementy kolekcji przypominają nieoszlifowany diament, eksponując wielokątne fasetki o matowej fakturze. Wnętrze naczyń przyciąga wzrok lakierowaną, błyszczącą powierzchnią ozdobioną grafiką łączącą w sobie cechy japońskich ozdób, tatuaży i rustykalnych kwiatowych wzorów.
Cena: 390zł
Dostępny na www.interiore.pl mat. prasowe
Osłonka na wazon lub doniczkę <B>Alessi z kolekcji La Stanza dello Scirocco</B> to pomysłowy element dekoracyjny. Serię zaprojektował Mario Trimarchi. Inspiracją dla artysty do stworzenia kolekcji była atmosterfa pomieszczeń domów sycylijskich. Domy, które były schronieniem przed parnością, długim oczekiwaniem na nadchodzący spokój i wypatrywaniem aż gorący wiatr Scirocco przestanie powiewać swoim gorącym żarem. Pokoje w domach sycylijskich pozbawione były okien, zazwyczaj w pokojach znajdowało się jedno źródło światła. Stąd można zauważyć, że projekty Mario często oparte są na grze światła z cieniem. Kształt naczyń La Stanza opiera się na niestabilności, surowości. Wszystkie produkty stworzone są z prostokątnych kawałków stali. Różne rozmiary przedmiotów podkreślają różne przeznaczenie naczyń. La Stanza obejmuje produkty wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej lub lakierowanej żywicą epoksydową.
<BR />Cena: 340zł
<BR />Dostępne na www.interiore.pl Osłonka na wazon lub doniczkę Alessi z kolekcji La Stanza dello Scirocco to pomysłowy element dekoracyjny. Serię zaprojektował Mario Trimarchi. Inspiracją dla artysty do stworzenia kolekcji była atmosterfa pomieszczeń domów sycylijskich. Domy, które były schronieniem przed parnością, długim oczekiwaniem na nadchodzący spokój i wypatrywaniem aż gorący wiatr Scirocco przestanie powiewać swoim gorącym żarem. Pokoje w domach sycylijskich pozbawione były okien, zazwyczaj w pokojach znajdowało się jedno źródło światła. Stąd można zauważyć, że projekty Mario często oparte są na grze światła z cieniem. Kształt naczyń La Stanza opiera się na niestabilności, surowości. Wszystkie produkty stworzone są z prostokątnych kawałków stali. Różne rozmiary przedmiotów podkreślają różne przeznaczenie naczyń. La Stanza obejmuje produkty wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej lub lakierowanej żywicą epoksydową.
Cena: 340zł
Dostępne na www.interiore.pl mat. prasowe
Elegancki i wytworny wazon firmy Karedesign
<BR />Dostępny na hedodesign.pl
<BR /> Cena: 379zł Elegancki i wytworny wazon firmy Karedesign
Dostępny na hedodesign.pl
Cena: 379zł mat. prasowe
<Wazon Tree</B>
<BR />Producent: Kare Design
<BR />Dostępny na hedodesign.pl
<BR />Cena: 199zł
Producent: Kare Design
Dostępny na hedodesign.pl
Cena: 199zł mat. prasowe
<B>Saving/Space/Vase</B>Pojemnik, osłonka, wazon, który po wyjęciu z formy ulega kompresji.
<BR />Projekt: JoeVelluto (JVLT, producent: Plustcollection
<BR />Dostępny na atakdesign.pl Saving/Space/VasePojemnik, osłonka, wazon, który po wyjęciu z formy ulega kompresji.
Projekt: JoeVelluto (JVLT, producent: Plustcollection
Dostępny na atakdesign.pl mat. prasowe
<B>Wazon Shanghai</B> wielopłaszczyznowy otwierający się od podstawy w górę jak zassany prądem morskim.
Geometryczne formy i nieregularne kształty fascynują swoją wielobarwnością , podobnie jak dalekowschodnie miasto, którego nosi nazwę.
<BR />Dostępny w wielu kolorach!
<BR />Dostępny na atakdesign.pl Wazon Shanghai wielopłaszczyznowy otwierający się od podstawy w górę jak zassany prądem morskim. Geometryczne formy i nieregularne kształty fascynują swoją wielobarwnością , podobnie jak dalekowschodnie miasto, którego nosi nazwę.
Dostępny w wielu kolorach!
Dostępny na atakdesign.pl mat. prasowe
<B>Wazon na kwiaty Philippi Bouquet</B> to wazon, który swą elegancją stworzy w pomieszczeniu łąkę kwiatową. Wykonany został w wyniku połączenia nowoczesnej formy aluminium chromowanego oraz szkła. Projekt zainspirowany został naturalnym wyglądem łąki pełnej kwiatów. Ułożenie kwiatów w wazonie odzwierciedla naturalne ich położenie.
<BR />Cena: 408zł
<BR />dostępny na www.interiore.pl Wazon na kwiaty Philippi Bouquet to wazon, który swą elegancją stworzy w pomieszczeniu łąkę kwiatową. Wykonany został w wyniku połączenia nowoczesnej formy aluminium chromowanego oraz szkła. Projekt zainspirowany został naturalnym wyglądem łąki pełnej kwiatów. Ułożenie kwiatów w wazonie odzwierciedla naturalne ich położenie.
Cena: 408zł
dostępny na www.interiore.pl mat. prasowe
<B>Harbo to oryginalny wazon</B> i rzeźba w jednym. Swoją miękką linią przywołuje na myśl tulipany. Jest to efektowna dekoracja zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz. <BR />Dostępny w wersji matowej i lakierowanej.
<BR />Producent: Plustcollection
<BR />Dostępny na atakdesign.pl Harbo to oryginalny wazon i rzeźba w jednym. Swoją miękką linią przywołuje na myśl tulipany. Jest to efektowna dekoracja zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz.
Dostępny w wersji matowej i lakierowanej.
Producent: Plustcollection
Dostępny na atakdesign.pl mat. prasowe
<B>Wazon Closely Separated</B> to funkcjonalna rzeźba codziennego użytku. Forma przypomina połączone ze sobą miseczki, filiżanki i talerze w jedną stabilną bryłę. Wazon sprawdzi się indywidualnie jako ozdoba zarówno we wnętrzach minimalistycznych jak i stylizowanych.

<BR />Projekt: Michael Geertsen
<BR />Producent:MUUTO
<BR /> Dostępny na atakdesign.pl Wazon Closely Separated to funkcjonalna rzeźba codziennego użytku. Forma przypomina połączone ze sobą miseczki, filiżanki i talerze w jedną stabilną bryłę. Wazon sprawdzi się indywidualnie jako ozdoba zarówno we wnętrzach minimalistycznych jak i stylizowanych.
Projekt: Michael Geertsen
Producent:MUUTO
Dostępny na atakdesign.pl mat. prasowe
<B>Świetlny wazon Drop Light. </B> Odnajduje się w różnych kontekstach: od mieszkań klasycznych po współczesne; przez ogrody, tarasy, werandy, po otwarte przestrzenie.
<BR />Producent: Plustcollection

<BR />Projekt: Emmanuel Babled
<BR /> Dostępny na atakdesign.pl Świetlny wazon Drop Light. Odnajduje się w różnych kontekstach: od mieszkań klasycznych po współczesne; przez ogrody, tarasy, werandy, po otwarte przestrzenie.
Producent: Plustcollection
Projekt: Emmanuel Babled
Dostępny na atakdesign.pl Riccardo Urnato
<B>Wazon Sepio</B> Ten przyjaźnie wyglądający wazon na trzech nogach ma przypominać ośmiornicę. Wnętrze wazonu pozwala na wkomponowanie średnich i małych roślin.
<BR />Producent: Plustcollection
<BR /> Dostępny na atakdesign.pl
Wazon Sepio Ten przyjaźnie wyglądający wazon na trzech nogach ma przypominać ośmiornicę. Wnętrze wazonu pozwala na wkomponowanie średnich i małych roślin.
Producent: Plustcollection
Dostępny na atakdesign.pl Riccardo
<B>Wazon Killing of the piggy</B>
<BR />Projekt Marcel Wanders
<BR />Producent: Moooi 
<BR /> Dostępny na atakdesign.pl Wazon Killing of the piggy
Projekt Marcel Wanders
Producent: Moooi
Dostępny na atakdesign.pl mat. prasowe
Nowe spojrzenie na wazon? Tak. <B>Rubber vase</B> to gumowy wazon w funky kolorach, dla tych którzy szukają stylowego, nowoczesnego wzornictwa.

<BR />Dla tych którzy są praktyczni, jak i tych- którzy mają dzieci...

<BR />Dostępny w kilku kolorach: neo czerwony, różowy, limonka , zielony, pomarańczowy, niebieski, błękitny, żółty i czarny.

<BR />Dostępny na atakdesign.pl Nowe spojrzenie na wazon? Tak. Rubber vase to gumowy wazon w funky kolorach, dla tych którzy szukają stylowego, nowoczesnego wzornictwa.
Dla tych którzy są praktyczni, jak i tych- którzy mają dzieci...
Dostępny w kilku kolorach: neo czerwony, różowy, limonka , zielony, pomarańczowy, niebieski, błękitny, żółty i czarny.
Dostępny na atakdesign.pl www.petermmadsen.dk
Więcej o: