Beton architektoniczny - modny materiał na ścianę

Jego surowy wygląd i szerokie możliwości plastyczne sprawiają, że świetnie nadaje się zwłaszcza do wnętrz o charakterze industrialnym. Coraz częściej stosowany beton architektoniczny jest dzisiaj bardzo trendy!

Nowy, oryginalny wzór trójwymiarowych płytek ściennych powstał dla tych, których fascynują zgeometryzowane wnętrza i którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań. Betonowe płytki 3D Diament to idealny model, żeby przenieść powierzchnię ściany w inny wymiar i wprowadzić niesamowity, plastyczny efekt we wnętrzu. Ich producent, Klinika Betonu, zapewnia, że nowoczesne płytki są odpowiedzią na jeden z trendów współczesnego wzornictwa i aranżacji wnętrz - fascynują prostymi, geometrycznymi worami oraz formami przestrzennymi. Rzeczywiście, oryginalny wzór daje wyjątkową swobodę aranżacji loftowego wnętrza.

Płytki produkowane są na zamówienie, odlewane ręcznie (każda z nich jest inna i niepowtarzalna), a mieszanki betonowe dobierane są specjalnie do potrzeb klienta. Można zamówić wzór Diament w wybranym przez siebie kolorze i wykończeniu (gładkie, porowate, piaskowane). Wzór może występować w klasycznym wydaniu z szarego, porowatego betonu, lub w wydaniu bardziej awangardowym: w czerni, bieli, lub w każdym, wybranym przez klienta odcieniu betonu barwionego w masie.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

STELLA STONE Beton architektoniczny ETNA BIAŁA w okazje.info

Więcej o: