Trendy: zmysłowe tapety projektu Louise Bourgoin

Kolekcja tapet projektu popularnej francuskiej modelki, aktorki i prezenterki TV Louise Bourgoin dla marki Pierre Frey robi furrorę. Jest odważna i piękna.

33-letnia Louise,  była prezenterka francuskiej telewizji, modelka ("twarz" perfum Kenzo) i aktorka właśnie została designerką. Maluje na papierze piórem maczanym w chińskim atramencie, techniką, której nauczyła się kiedyś podczas studiów na Akademi Szuk Pięknych.

- To najbardziej intymne rysunki z mojego portfolio - mówi. - Postanowiłam się nimi podzielić, choć gdy  wyobrażam je sobie w domach obcych mi ludzi, dziwnie się czuję.

Fascynuje ją nagość. Jej tapety pełne są zmysłowych ciał w niedwuznacznych pozach. Dużo w nich seksu i odwołań do wielkiego malarstwa. Patrick Frey, szef marki Pierre Frey po obejrzeniu pierwszych rysunków Louise docenił jej pasję i zaproponował, by poszerzyła kolecję jeszcze o talerze, patery, a także lniane i bawełniane zasłony. Wszystkie czarno- białe, delikatne, intrygujące. Niestety, to edycja limitowana i do kupienia tylko w paryskim showroomie Pierre Frey. 27, rue du Mail, 75002 Paris

ZOBACZ ZDJĘCIA PROJEKTÓW LOUISE BOURGOIN>>

źródło: Okazje.info

Więcej o: