Kolekcja Axor: prostota luksusu

Słynny projektant Antonio Citterio jest autorem nowej kolekcji łazienkowej dla marki Axor. Urzekła nas jej prostota i klasa.

Antonio Citterio jest jednym z najbardziej znanych włoskich designerów. Ten architekt z wykształcenia projektuje domy, meble, a także kolekcje łazienkowe. 14 lat temu rozpoczęła się jego współpraca z marką Axor. Niedawno w Mediolanie miała miejsce premiera trzeciej już kolekcji autorstwa Citterio dla tej firmy.

Antonio Citterio jest jednym z najbardziej znanych włoskich designerów. Ten architekt z wykształcenia projektuje domy, meble, a także kolekcje łazienkowe. 14 lat temu rozpoczęła się jego współpraca z marką Axor. Niedawno w Mediolanie miała miejsce premiera trzeciej już kolekcji autorstwa Citterio dla tej firmy. Citterio E, bo tak się nazywa, to eleganckie i ponadczasowe produkty najwyższej jakości. Modernistyczny, prosty kształt sprawia, że kolekcja świetnie odnajdzie się w różnorodnych stylistycznie łazienkach. Jej twórca nie zapomniał o tym, że współczesny użytkownik lubi mieć wybór. Dlatego można dobrać sobie kolor armatury i rodzaj wykończenia. Dodatkowo w ofercie znalazł się duży wybór dodatków. Łazienka według Citterio jest bowiem miejscem, w którym powinna panować kojąca zmysły harmonia. Wszystkie elementy powinny więc do siebie pasować.

Citterio E, bo tak się nazywa, to eleganckie i ponadczasowe produkty najwyższej jakości. Modernistyczny, prosty kształt sprawia, że kolekcja świetnie odnajdzie się w różnorodnych stylistycznie łazienkach. Jej twórca nie zapomniał o tym, że współczesny użytkownik lubi mieć wybór. Dlatego można dobrać sobie kolor armatury i rodzaj wykończenia. Dodatkowo w ofercie znalazł się duży wybór dodatków. Łazienka według Citterio jest bowiem miejscem, w którym powinna panować kojąca zmysły harmonia. Wszystkie elementy powinny więc do siebie pasować.

ZOBACZ ZDJĘCIA KOLEKCJI>>

Więcej o: