Trendy: lampy Retro Print Revival

Eleganckie lampy ubrane w odważne klosze, nabierają wyjątkowego wyrazu. Pasują tak do wnętrz klasycznych, gdzie będą mocnym akcentem, jak i do tych szalonych, eklektycznych.

Retro Print Revival to firma założona przez Tamarę Watts w 2009 roku. Artystka kształciła się w  Visual Merchandisingu, czyli kreowaniu przestrzeni wystawowej. Swoich sił próbowała także w  stylizacji i projektowaniu tekstyliów, co wkrótce okazało się jedną z jej największych pasji.

Tamara w swojej pracy inspiruje się wzorami z czasów modernizmu, kolorowym, mocnym retro. Swoje lampy tworzy z zaprojektowanych przez siebie materiałów, z których spora część jest inspirowana autentycznymi wzorami popularnymi jeszcze w latach 50. i 60 ubiegłego wieku. Jej lampy są jedyne w swoim rodzaju, składane ręcznie, w warsztacie samej założycielki.

Modne motywy tropikalne. Lampy Retro Print RevivalModne motywy tropikalne. Lampy Retro Print Revival Fot. mat. prasowe Fot. mat. prasowe

W ofercie Retro Print Revival są lampy podłogowe, stołowe, oraz klosze, które można dopasować do lamp sufitowych. Wśród wzorów - elegancki op-art, motywy tropikalne, geometryczne i kwiatowe. Wszystko świetnie skomponowane, pełne życia i stylu. Aż trudno zdecydować się na jedną!

ZOBACZ GALERIE ZDJĘĆ LAMP RETRO PRINT REVIVAL>>

Więcej o: