Trendy: tapety Hygge & West

Dekoracja nawet jednej ściany może zupełnie zmienić charakter mieszkania. Wie to każdy, komu udało się znaleźć idealną tapetę. Tak jak i założycielki Hygge & West, firmy która produkuje tapety we współpracy z artystami.

Christiana i Aimee, właścicielki Hygge & West, przyjaźnią się od dzieciństwa. Nie zawsze były związane z dekoracją wnętrz. Po ukończeniu studiów obie zostały prawniczkami. Dość  szybko jednak zrozumiały, że wolałyby prowadzić nieco bardziej prosty i przyjemny biznes. Razem zdecydowały się właśnie na tapety. Wiedząc, że na rynku wcale nie jest łatwo znaleźć piękne motywy, postanowiły zapraszać do współpracy ulubionych artystów i tworzyć krótkie serie wyjątkowych wzorów. Pierwszy człon nazwy ich firmy "hygge" po duńsku znaczy - przytulnie.

Tapety Hygge & WestTapety Hygge & West Fot. producent Fot. producent

Wśród współpracujących z marką projektantów i grafików znaleźli się ostatnio artyści z genialnego Rifle Paper Co. To studio znane ze swoich pięknie dekorowanych wyrobów papierniczych. Ich motywy pojawiły się teraz także na tapetach. H&W prowadzą sklep online, a więc ich produkty są dostępne na całym świecie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto zamówić próbki i sprawdzić jak dany motyw zachowuje się w świetle w domu. Po więcej soczystych inspiracji: www.hyggeandwest.com

ZOBACZ ZDJĘCIA TAPET HYGGE & WEST>>

Więcej o: