Meble i dodatki w stylu Green Caffe Nero na Westwing.pl

Miłośnicy oryginalnego wystroju kawiarni Green Caffe Nero już wkrótce będą mogli przenieść ich niepowtarzalny klimat do swoich domów. To właśnie z myślą o nich, przy współpracy z Westwing.pl, powstała wyjątkowa kolekcja mebli i dodatków ?W stylu Green Caffe Nero?.

Kolekcja będzie dostępna w sprzedaży w limitowanych ilościach w dniach 2-5 września 2016 roku na stronie Westwing.pl. W tym czasie na klientów Green Caffe Nero czeka specjalna promocja – za zakup dowolnej kawy otrzymają bon na zakupy na Westwing.pl.

Kawa w pięknym otoczeniu

Green Caffe Nero w swoich działaniach czerpie inspiracje z lokalnych, niezależnych kawiarni, chcąc tworzyć przyjazne miejsca do relaksu, pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi. Takie podejście znajduje swoje odzwierciedlenie m.in. w wystroju wnętrz. Lokale urządzane są w taki sposób, aby nawiązywały do otoczenia – jego historii i architektury, a meble i dodatki często powstają przy współpracy z lokalnymi rzemieślnikami.

Część mebli kupujemy na różnych giełdach, pchlich targach, w antykwariatach, ale głównie projektujemy je sami i zlecamy do wykonania naszym zaprzyjaźnionym kowalom i zakładom stolarskim. Zawsze staramy się nawiązać do historii danego miejsca, dużą wagę przywiązujemy do jakości wykonania – cenimy pracę rzemieślniczą i dlatego w naszych lokalach jest wiele produktów wykonanych ręcznie

– powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffe Nero.

Wystrój kawiarni Green Caffe Nero jest doceniany nie tylko w branży, czego wyrazem jest nagroda Property Design Awards 2016 w kategorii Design wnętrze – usługowo-handlowe, przyznawana przez jury składające się głównie z architektów, czy choćby obecna współpraca z firmą Westwing.pl – liderem e-commerce w branży wyposażenia wnętrz. Swoich fanów znajduje również wśród miłośników architektury i designu oraz klientów Green Caffe Nero, którzy niejednokrotnie wyrażali chęć posiadania takich mebli w swoich domach.

Kawiarniany szyk

Teraz będą mogli stworzyć u siebie klimat jak w kawiarniach Green Caffe Nero dzięki nowej kolekcji Westwing „W stylu Green Caffe Nero”. Kolekcja obejmuje meble inspirowane wnętrzami lokali Green Caffe Nero, a także dwa najbardziej charakterystyczne elementy wystroju tych popularnych kawiarni – wykonywana ręcznie wisząca lampa w stylu industrialnym oraz długi dębowy stół z litego drewna, robiony przez mazowieckich stolarzy.

„Styl kawiarni Green Caffe Nero jest wyjątkowy. To mieszanka różnych elementów, od klasycznych po industrialne, ale całość jest bardzo naturalna i przytulna. Dzięki temu czujemy się tam tak dobrze i swobodnie” – powiedziała Marta Suchodolska, Creative Director Westwing Polska.

Więcej o: