Wnętrza: hotel Malatesta Maison

Hotel z każdej strony otoczony jest łagodnymi wzgórzami, które zmieniają kolory wraz z porami roku. To miejsce do którego ciągną ludzie spragnieni wytchnienia od miejskiego zgiełku. Nie ma tutaj jednak agroturystycznej przaśności. Jest jasno, przestrzennie i przytulnie.

Malatesta Maison znajduje się we włoskim regionie Pergola. Nie jest to miejscowość  masowo odwiedzana przez turystów, dzięki czemu zachowuje swój autentyczny charakter. Budynki w których znajduje się hotel powstały w XV wieku. Żeby otworzyć tam hotel, właściciele musieli przeprowadzić poważny remont. Zachowali jednak autentyczną formę i oryginalny materiał -  lokalnie wydobywany, leciwy kamień. We współczesnych, jasnych i przestrzennych wnętrzach wyróżnia się sufit. Pomalowane na biało cienkie belki kojarzą się z wachlarzem. To po prostu element konstrukcyjny, który stał się dekoracją. Białe ściany i podłogi sprawiają, że wnętrza są bardzo jasne, spokojne. Wnętrze Malatesta Maison jest dość  szczególnym połączeniem minimalistycznego podejścia, z eklektycznymi meblami. Zwykle te style nie idą w parze. Tutaj pięknie pogodzone.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ HOTELU MALATESTA MAISON >>

Malatesta Maison znajduje się we włoskim regionie Pergola. Nie jest to miejscowość  masowo odwiedzana przez turystów, dzięki czemu zachowuje swój autentyczny charakter. Budynki w których znajduje się hotel powstały w XV wieku. Żeby otworzyć tam hotel, właściciele musieli przeprowadzić poważny remont. Zachowali jednak autentyczną formę i oryginalny materiał -  lokalnie wydobywany, leciwy kamień. We współczesnych, jasnych i przestrzennych wnętrzach wyróżnia się sufit. Pomalowane na biało cienkie belki kojarzą się z wachlarzem.

Fot. mat. prasowe

To po prostu element konstrukcyjny, który stał się dekoracją. Białe ściany i podłogi sprawiają, że wnętrza są bardzo jasne, spokojne. Wnętrze Malatesta Maison jest dość  szczególnym połączeniem minimalistycznego podejścia, z eklektycznymi meblami. Zwykle te style nie idą w parze. Tutaj pięknie pogodzone.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ HOTELU MALATESTA MAISON >>

Więcej o: