Targi Rzeczy Ładnych już wkrótce. Niespodzianka dla czytelników D&W!

Zapraszamy na wiosenną edycję Targów Rzeczy Ładnych

Targi Rzeczy Ładnych to bez wątpienia najpopularniejsza warszawska impreza, której celem jest promocja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności. 18 i 19 kwietnia (sobota i niedziela) odbędzie się kolejna, piąta już edycja.

W nowoczesnej przestrzeni biurowca Plac Unii City Shopping zaprezentuje się ponad 130 firm i projektantów, odbędą się spotkania, wykłady i warsztaty o szeroko pojętym projektowaniu.

ZOBACZ LISTĘ WYSTAWCÓW>>

Podczas dwóch dni wiosennej edycji każdy będzie mógł zapoznać się z najlepszym wzornictwem przedmiotów codziennego użytku i kupić od ręki: meble, elementy wyposażenia wnętrz, lampy, porcelanę, tkaniny i inne oryginalne produkty najciekawszych polskich marek, także w wydaniu retro. Dla dzieci i ich rodziców będzie czekała bogata strefa z ofertą dla najmłodszych - zabawkami, książkami i meblami. Wielu wystawców - niektórzy będą prezentowali się w Warszawie po raz pierwszy - zapowiedziało specjalne premiery nowych produktów oraz atrakcyjne targowe ceny. Osobną atrakcją targów będzie strefa PRINT ze znakomitym wyborem prac najciekawszych polskich grafików, m.in.: Dawida Ryskiego, Pawła Jońcy, Patryka Mogielnickiego, Katarzyny Boguckiej i innych. Na ich stoiskach będzie można znaleźć oryginalne sygnowane plakaty, serigrafie, druki, książki i notesy.

Targi Rzeczy Ładnych to także wykłady i spotkania. Tym razem porozmawiamy o projektowaniu dobrego stylu życia: od roślin - jakie warto mieć w domu, jakimi się otaczać, które pomagają dobrze wypoczywać, przez rytuały wokół snu, a kończąc na projektowaniu różnych usług w kontekście społecznym,

Wśród gości tej edycji m.in. znakomity reporter FILIP SPRINGER, autor głosnych książek o architekturze i przestrzeni publicznej "Wanna z kolumnadą", "Źle urodzone" i "Zaczyn. O Zofii i Oskarze Hansena".

Podczas Targów odbędzie się także premiera książki "Akademia designu" z udziałem Ani Grużewskiej i Tomka Rygalika. Wydawcami publikacji są Dom&Wnętrze/Agora.

Pierwsze edycje Targów Rzeczy Ładnych cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wystawców, publiczności i mediów. Imprezy odwiedziło do tej pory około 20 tys. gości.

Więcej informacji o Targach Rzeczy Ładnych na facebooku .

Targi Rzeczy Ładnych

18-19 kwietnia ; godz. 11-19

Plac Unii City Shopping ul. Puławska 2 Warszawa

Wstęp 5 zł

UWAGA, Kupując bilet wstępu za 8,99 zł, otrzymasz nowy numer magazynu Dom&Wnętrze!

Więcej o: