HOUSE&more - nowy kameralny butik w Warszawie

Wysmakowany design w intymnej atmosferze, czyli nowy butik HOUSE&more na warszawskim Powiślu.

Markę HOUSE&more z pewnością znają osoby ceniące współczesną klasykę, lubiące wnętrza w wysmakowanym, eklektycznym stylu. W Warszawie, przy ulicy Rozbrat 20, otwarto niedawno kolejny salon. Ma on nową formułę - niewielkiego butiku. To nowy koncept w sieci sprzedaży firmy, który daje możliwość zakupu kolekcji w kameralnym miejscu.

Osoby szukające nowych trendów i lubiące wysmakowany design często wolą małe sklepy, gdzie panuje bardziej intymna atmosfera. Klientom dają one możliwość spokojnych zakupów, a my możemy lepiej poznać ich oczekiwania, coś podpowiedzieć lub doradzić. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy urządzają mieszkania. Na pewno ciekawe rozwiązania znajdą tu architekci, szukający pomysłów na prezent czy drobnych dekoracji. Projektujemy wnętrza, zatem chętnie też dzielimy się wiedzą jak dobrać meble i dodatki

- mówi Beata Michalak, prowadząca butik HOUSE&more przy Rozbrat.

W ofercie butku na Powiślu znajdują się mniejsze modele mebli: stoły, stoliki, konsole, kredensy i krzesła. Oczywiście nie mogło zabraknąć przydatnych na co dzień akcesoriów domowych - tkanin, zastawy czy oświetlenia.Na miejscu można również złożyć zamówienie na większe meble do wnętrz i ogrodów. Asortyment produktów zmieniany jest na bieżąco i elastycznie dostosowywany do oczekiwań klientów.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o: