Simple House - ponadczasowy i nowoczesny

Simple House staje się rozwiązaniem coraz częściej wybieranym przez mieszkańców różnych zakątków Polski - od Mazowsza, poprzez Lubelszczyznę, Małopolskę i Śląsk po Pomorze.

Dostosowane do potrzeb właścicieli, ograniczeń działki i lokalnych wymagań prawnych budynki powstały już w kilkunastu lokalizacjach - od Mazowsza, przez Lubelszczyznę, Małopolskę i Śląsk po Pomorze. Użytkownicy cenią sobie Simple House za prosty design, cenę, niskie koszty eksploatacji i łatwość dopasowania do różnych potrzeb, także tych wynikających z ewolucji rodziny. Simple House to system domów energooszczędnych, do którego kluczem jest prostota. Domy można konfigurować poprzez wstępny wybór powierzchni i formy modułu podstawowego i modułów dodatkowych, standardu technologicznego oraz zewnętrznych materiałów wykończeniowych, wreszcie, dzięki palecie możliwości związanych z geometrią dachu i  formą elewacji szczytowych. Następnym etapem konfiguracji jest przesłanie przez przyszłych użytkowników wytycznych, co do zmian w układzie wnętrz, co wiąże się z niewielkim kosztem dodatkowym i zostaje natychmiast ujęte w projekcie budowlanym.
Prosta jest też zasada wystąpienia o pozwolenia: kompletna dokumentacja domu w postaci wielobranżowego projektu budowlanego zostaje bowiem przesłana bezpośrednio do lokalnego projektanta, który obsługuje temat, a który dołącza projekt do przygotowywanej przez siebie dokumentacji (zwłaszcza tak zwanych uzgodnień i projektu zagospodarowania terenu). Prosta forma budynku oznacza zwiększone tempo realizacji i zmniejszenie kosztów budowy - na plac budowy przywiezione zostają gotowe moduły do zamontowania na przygotowanym przez Simple House fundamencie, któremu towarzyszą wszystkie konieczne przyłącza.Wykończeniem wnętrz zajmują się przyszli mieszkańcy lub... Simple House!

Simple House ma prosty kształt "ikonki" domu z dwuspadowym dachem i dopracowany, ponadczasowy detal wynikający z użycia materiałów takich,
jak antracytowa blacha na rąbek stojący, drewno i wełna mineralna. Ten dom nie zestarzeje się łatwo ani z punktu widzenia trwałości materiałów, ani z powodów estetycznych.

Simple House oferuje doskonałą relację ceny wobec jakości we wszystkich oferowanych standardach, od podstawowego, przez energooszczędny, na pasywnym kończąc. Łatwe jest również serwisowanie budynku, bo w razie konieczności wystarczy sięgnąć po telefon do Simple House, by profesjonalna ekipa przeprowadziła naprawę.
Simple House to propozycja dla ludzi, którzy cenią sobie proste życie w solidnym, ponadczasowym domu!

Więcej o: