Bezpłatne usługi dekoratora wnętrz BoConcept

Potrzebujesz nowych pomysłów i inspiracji? Nie jesteś pewien czy dokonałeś właściwych wyborów? Nie masz pewności czy nowa sofa będzie pasować do pozostałych mebli? Nie wiesz jak funkcjonalnie i niebanalnie zaaranżować salon? Czy kolory, które lubisz sprawdzą się w sypialni? W dniach 15 maja - 15 czerwca 2013 pomoże Ci dekorator wnętrz BoConcept.

BoConcept oferuje też cały pakiet usług, które ułatwiają skomplikowany proces urządzania domu. Służy pomocą tym ze swoich klientów, którzy pragną mieszkać pięknie i wygodnie i którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia. Dekoratorzy BoConcept pomogą zaprojektować każdy mebel i każde pomieszczenie; niewielką kawalerkę, małe mieszkanie, duży dom czy biuro. Zaproponują najlepsze rozwiązania funkcjonalne, kolorystykę, oświetlenie, dodatki. Pomogą zaprojektować i urządzić wyjątkowe wnętrze.

Na przełomie maja i czerwca 2013 warto skorzystać z pomocy BoConcept i z bezpłatnych usług doświadczonych dekoratorów wnętrz.

Szczegółowe informacje i formularz zamówienia usługi znajdują się na www.boconcept.pl i w salonach BoConcept.

W tym samym czasie BoConcept proponuje prawdziwą gratkę dla wielbicieli wielkiego designu: każdy kto kupi stół i krzesło z kolekcji Ottawa otrzyma w prezencie dowolną lampę z kolekcji Ottawa, projektu Karima Rashida.

Więcej o: