Matthew Simmonds: miniaturowe wnętrza rzeźbione w marmurze

Misternie wykute w marmurze historyczne wnętrza autorstwa Matthew Simmondsa w dużo mniejszej skali i trójwymiarowej przestrzeni.

Sprzyja jej przepuszczalności i trwałości, marmur jest materiałem z wyboru dla rzeźbiarzy począwszy od wczesnych greckich mistrzów. I ich dłuta zostały wykorzystane, najczęściej, aby wyrzeźbić wyidealizowany ludzkie ciało, ale także stworzyć masywne filary i form architektonicznych, jak Sąd Najwyższy budynek lub pomnik Waszyngtona. Więc te mini-architektoniczne wnętrza, jak coś, co się nigdy nie dość widział. W misternie rzeźbione kreacje są dziełem brytyjskiego rzeźbiarza Mateusza Simmonds, historyka sztuki-toczone-kamień-rzeźbiarz. Zainspirowany jego środowiska akademickiego, a później jego dzieło, pomagając przywrócić ważnych zabytków (w szczególności, Westminster Abbey i Ely Cathedral) Simmonds rozpoczął tworzenie tych fascynujących, puste marmurowe wnętrza po przeprowadzce do Włoch.

"Rzeźby dać widzowi inne spojrzenie na przestrzeń," zauważył, holenderski pisarz Merete Prydes sztuka Helle. "Oni wyglądają inaczej z każdego punktu widzenia. Ci długo się na nich, a oni wydają się niemal bardziej znaczące na to. "Rzeczywiście, jest coś, o realistycznych i spokojnych wnętrz sprawia, że ??nie chcą, aby odwrócić wzrok. Zobacz więcej na co się na formularzu. (poprzez Yatzer)

Marmur to trwały materiał od wieków wybierany przez rzeźbiarzy, od wczesnych greckich mistrzów aż do współczesnych. Wcześniej wykorzystywali swój talent do rzeźbienia idealnych ludzkich ciał, ale także masywnych filarów i form architektonicznych.

Rzeźby autorstwa Matthew Simmondsa, historyka sztuki, kamieniarza i rzeźbiarza, to mini wnętrza. Misternie rzeźbione dzieła są wynikiem inspiracji rekonstruowanymi budynkami np. Westminster Abbey i Ely Cathedral.

"Rzeźby te dają widzowi nowe spojrzenie na przestrzeń," zauważył holenderski pisarz Merete Prydes Helle. Rzeczywiście, jest coś w tych realistycznych i spokojnych wnętrzach, co sprawia, że nie sposób odwrócić od nich wzroku.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o: