Design: lekka kuchnia Float

Seria Float odnajdzie się nie tylko w kuchni. Została stworzona jako moduł, mebel który będzie komponował się z elegancką sofą w salonie. Jasne jesionowe drewno zostało zestawione z marmurem i miedzią, która działa jak minimalistyczna biżuteria, dodając całości nowoczesnego szyku.

Hiszpańskie studio MUT na swoim koncie nie ma nietrafionych projektów i chociaż zostało założone zaledwie 4 lata temu, zdobyło już wiele znaczących nagród - między innymi nagrodę Red Dot Design za projekt podwieszanego fotela Nautical. Designerzy nie ograniczają się do jednej kategorii, tworzą zarówno meble, jak i biżuterię oraz kafle podłogowe. Na swojej stronie piszą, że starają się funkcjonować i rozwijać bez ograniczeń.

Kuchnia Float składa się z kilku elementów - głównego blatu roboczego ze zlewem i płytą grzewczą, regału z piekarnikiem i miejscem do przechowywania większych sprzętów oraz mobilnego pomocnika i obrotowej szafki. Projektanci stworzyli Float dla osób, które uważają kuchnie za pełnoprawne pomieszczenie, w którym funkcja idzie w parze z piękną formą. Za projekt odpowiada Alberto Sánchez, mebel powstał w manufakturze Miras Editions.

Hiszpańskie studio MUT na swoim koncie nie ma nietrafionych projektów. Chociaż zostało założone zaledwie 4 lata temu, zdobyło już wiele znaczących nagród - między innymi nagrodę Red Dot Design za projekt podwieszanego fotela Nautical.

Designerzy nie ograniczają się do jednej kategorii. Tworzą zarówno meble, jak i biżuterię oraz kafle podłogowe. Na swojej stronie piszą, że starają się funkcjonować i rozwijać bez ograniczeń. Kuchnia Float składa się z kilku elementów: blatu roboczego ze zlewem i płytą grzewczą, regału z piekarnikiem i miejscem do przechowywania oraz mobilnego pomocnika i obrotowej szafki.

Projektanci stworzyli Float dla osób, które uważają kuchnie za pełnoprawne pomieszczenie, w którym funkcja idzie w parze z piękną formą. Za projekt odpowiada Alberto Sánchez, mebel powstał w manufakturze Miras Editions.

ZOBACZ ZDJĘCIA KOLEKCJI FLOAT >>

Więcej o: