Trendy: tropikalne motywy

Palmy, ananasy i palmowe liście kojarzą się jednoznacznie - z latem i egzotycznymi wakacjami. Coraz częściej we wnętrzach pojawiają się ozdobione nimi tapety i tekstylia. To bardzo modny motyw, który odnajdzie się świetnie w wielu kontekstach.

Tropikalne motywy

Palmy, ananasy i palmowe liście kojarząsię jednoznacznie - z latem i egzotycznymi wakacjami. Coraz czciej we wntrzach pojawiają się ozdobione nimi tapety i tekstylia. To bardzo modny motyw, który odnajdzie się świetnie w wielu kontekstach.

Ozdobione tropikalnymi motywami dodatki mogą być bardzo różnorodne. Zagrają jak przywiezione z dalekiej podróży artefakty jeżeli zostaną wykorzystane w eklektycznym wnętrzu. Staną  się eleganckie w ciemnym, stonowanym kolorystycznie wnętrzu z meblami ze skóry i ciemnego drewna. W zestawieniu z wikliną, jasnym drewnem i kolorami ziemi podkreślą  ekologiczny, naturalny klimat wnętrza. Z kolei z mocnymi, soczystymi kolorami stworzą świeży, energetyzujący klimat.

Sklep homeworksdesignstore ( www.etsy.com/shop/homeworksdesignstore) na etsy specjalizuje się właśnie w tropikalnych dekoracjach. Online można obejrzeć i kupić ręcznie robione poszewki na poduszki, klosze na lampy i inne tekstylia.

Ozdobione tropikalnymi motywami dodatki mogą być bardzo różnorodne. Będą wyglądały jak przywiezione z dalekiej podróży artefakty, jeżeli zostaną wykorzystane w eklektycznym wnętrzu. Lub też staną się eleganckim akcentem w ciemnym, stonowanym kolorystycznie wnętrzu z meblami ze skóry i ciemnego drewna. W zestawieniu z wikliną, jasnym drewnem i kolorami ziemi, podkreślą ekologiczny, naturalny klimat wnętrza. Z kolei z mocnymi, soczystymi kolorami stworzą świeży, energetyzujący klimat.

Fot. Homeworksdesignstore

Sklep homeworksdesignstore specjalizuje się właśnie w tropikalnych dekoracjach. Online można obejrzeć i kupić ręcznie robione poszewki na poduszki, klosze na lampy i inne tekstylia.

Więcej o: