Zapraszamy na targi "Nie-zwykły design"

W dniach 3 i 4 października 2015 roku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbędą się wyjątkowe targi "Nie-zwykły design".

Miłośnicy unikalnego wzornictwa, nowoczesnych technologii i niekonwencjonalnych rozwiązań, w pierwszy weekend października będą mieli swoje święto. W Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie odbędą się targi "Nie-zwykły design", na których zaprezentowane zostaną kolekcje polskich i zagranicznych twórców nowoczesnego designu.

Organizatorzy wychodzą poza ramy i stereotypy dotyczące projektowania mebli i przedmiotów użytkowych. Pokażą inteligentny, nowoczesny, funkcjonalny i inteligentny design. Design niezwykły.

Chcemy odczarować design, zdejmując go z piedestałów, ale nie obniżając jednak jego rangi. Zależy nam na pokazaniu talentu i profesjonalizmu w jednym. Niezwykły design to jedyne w Polsce miejsce gdzie projektanci będą mogli spotkać się z biznesem oraz klientem końcowym.

- mówi organizator targów, projekt Kreatywność i Pasja.

Targi "Nie-zwykły Design"  stawiają na wyrafinowany gust, prestiż i unikalne wzornictwo. Swoje projekty pokażą twórcy mebli, oświetlenia, elementów dekoracyjnych, designu dla dzieci oraz akcesoriów kuchennych. Łączą ich wspólne cele i wizja- propagowanie nowoczesnych i niekonwencjonalnych rozwiązań, wykorzystujących innowacyjne surowce, pomysły i technologie.

To już kolejna edycja tych niezwykle popularnych targów. Dość rzec, że w ciągu 2 dni odwiedza je ponad 15 000 osób zainteresowanych innowacyjnymi projektami we wzornictwie.

Jak co roku, targom towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia. Jednym z nich jest gala "Niezwykły design", podczas której przyznane zostaną statuetki za najlepszy design. Na gości czekać też będzie "Projekt małe wnętrze" - strefa porad dotyczących urządzania małych powierzchni.

Podczas nadchodzącej edycji  zadebiutuje strefa warsztatów i wykładów edukacyjnych, w ramach której odbędą się prelekcje, panele dyskusyjne i wykłady z udziałem znanych gości z dziedziny sztuki i kultury w zakresie projektu Opera Lab, w tematyce "Mobile idee. Miasto jako przestrzeń sztuki". Zapraszamy również na prelekcje i warsztaty "Design Thinking, czyli prototypowanie marzeń".

Oczywiście nie zabraknie strefy "Nie-zwykły design dla najmłodszych", czyli kreatywnego kącika dla dzieci.

Targi "Nie-zwykły design"

3-4 października 2015

Arkady Kubickiego, Zamek Królewski. Warszawa

Więcej informacji na www.niezwyklydesign.pl

Zapraszamy!

Więcej o: