Spotkanie z marką RAUMPLUS

RAUMPLUS zaprasza architektów, projektantów i przedstawicieli mediów na wyjątkowy wieczór w Showroomie Burakowska!

3.09.2015 r. o godz.: 18.30 w warszawskim showroomie przy  ul. Burakowskiej 5/7 odbędzie się wyjątkowe spotkanie z marką RAUMPLUS.

Wydarzeniu towarzyszyć będą liczne atrakcje, w tym:

-   prezentacja nowości RAUMPLUS

-   wykład dr Krystyny Łuczak-Surówki

-   pokaz garderoby i mody (KOD + Drunklegends)

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności do 1.09.2015r. mailowo: olga@olgakk.pl, lub telefonicznie: 882 444 811

Partnerzy spotkania: BMW Bawaria Motors, Jaga Hupało, KOD, POP UP STORY, Dermamedic Palace, Filip Merynos

Słów kilka o RAUMPLUS

RAUMPLUS to marka wyspecjalizowana w dziedzinie systemów do przechowywania i przedzielania pomieszczeń´. Od ponad ćwierć  wieku niemiecki producent rozwija i udoskonala systemy zabudowy wne?trz, drzwi i s´cianek działowych, z których wiele zostało opatentowanych. Najwyzesza jakos´c´ produktów jest dla RAUMPLUS priorytetem, który gwarantuje s´cis´le kontrolowana produkcja w fabryce w Bremen. Testom podlegaja? poszczególne komponenty uzeywane do produkcji oraz gotowy produkt. Sprawdzana jest wytrzymałos´c´ w codziennym uzeytkowaniu oraz odpornos´ci na warunki skrajne m.in. na uderzenie. Charakterystyczne dla stylu RAUMPLUS sa? eleganckie i delikatne linie, które tworzy aluminiowa konstrukcja szaf i garderób oraz luksusowe wykon´czenia. Nowatorskie wzornictwo i przełomowe rozwia?zania w zakresie aranzeowania przestrzeni przyniosły marce wiele nagród m.in. prestizeowy Red Dot za projekt garderoby Cornice.

RAUMPLUS jest obecny na pie?ciu kontynentach i współpracuje z partnerami w 58 krajach. Posiada udziały w spółkach zlokalizowanych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji i Szwajcarii. W Warszawie showroom RAUMPLUS znajduje sie? przy ul. Burakowskiej 5/7.

www.raumplus.pl

Więcej o: