"Dom & Wnętrze" na Targach Rzeczy Ładnych

21 i 22 listopada w Warszawie odbędzie się szósta edycja Targów Rzeczy Ładnych. Na imprezie nie zabraknie miesięcznika "Dom & Wnętrze".

Listopadowa edycja Targów Rzeczy Ładnych będzie największą w historii. Organizatorzy zaprosili ok. 150 najciekawszych polskich producentów mebli i akcesoriów, designerów i grafików.

Specjalnie dla uczestników Targów oraz czytelników miesięcznika "Dom & Wnętrze" przygotowaliśmy akcję specjalną. Kupując bilet na Targi za 8,90 zł, do biletu dostajesz aktualne wydanie D&W za darmo. (Cena biletu bez magazynu 5 zł).

To nie jedyna atrakcja przygotowana dla naszych czytelników. Redakcja D&W przygotowała dwa wydarzenia: wystawę ikon designu i prelekcję Anny Grużewskiej, redaktorki i znawczyni designu. Oba wydarzenia związane są z publikacją wydania specjalnego Akademii Designu" "Ikony".

Ikony designu to najlepiej zaprojektowane, najbardziej popularne dzieła światowej sławy designerów, produkowane przez słynne marki. To przedmioty, które wywołują emocje. Ich cena jest bardzo różna, od kilkuset do wielu tysięcy złotych. Miano "ikony" zyskały tak różne obiekty jak wyciskarka do cytrusów Juicy Salif autorstwa Philippe'a Starcka, lampa Zettel's Ingo Maurera, czy szezlong zaprojektowany przez Ray i Charlesa Eamesów. Niektóre z przedmiotów powstały przez przypadek, praca nad innymi trwała wiele lat i wymagała setek prób. Każdy z nich ma swoją indywidualną historię, którą przedstawiamy czytelnikom. Akademia Designu "Ikony" to drugie wydanie specjalne magazynu "Dom & Wnętrze". Pierwsze "Projektanci" przedstawiało sylwetki najbardziej znanych i uznanych designerów.

Na prelekcję Anny Grużewskiej zapraszamy w sobotę o 17:30.

Targi Rzeczy Ładnych Design/Meble/Lampy/Zabawki/Plakaty/Wykłady/Wystawy 21-22 listopada Plac Unii City Shopping, ul. Puławska 2 godz. 11-19 Wstęp: 5 zł i 8,90 (z magazynem Dom&Wnętrze w promocyjnej cenie)

Informacje i pełen program imprezy na: www.targirzeczyladnych.pl

Więcej o: