Miloo zamieszkaj w ogrodzie - kolekcja 2014

Wypełniony słońcem i zapachami ogród zaprasza, by w nim zamieszkać. Pomysł urządzenia na zewnątrz letniego salonu lub jadalni jest stosunkowo łatwy do zrealizowania. Wystarczy odpowiednio dobrać meble i akcesoria Miloo, aby w ogrodzie lub na trasie cieszyć się komfortem wypoczynku podobnym do tego, jaki daje wnętrze domu.

Najważniejszym trendem w meblach ogrodowych jest nadawanie im form typowych dla modeli wewnętrznych. Dzięki temu w ogrodach i na tarasach pojawiły się nie tylko ciekawe stylistycznie modele, ale też coraz bardziej wygodne. Obecnie królują tu kilkuosobowe, modułowe sofy o miękkich wyściełanych poduszkami siedziskach i oparciach. Rozłożyste fotele i różnego rodzaju stoliki kawowe. Zestawy wypoczynkowe wraz z akcesoriami tworzą zewnętrzną strefę wypoczynku, letni salon, w którym wygodnie spędzić można każdą wolną chwilę. Meble o eleganckich, nawiązujących dla klasyki liniach powstają z wytrzymałego eco-rattanu. Natomiast meble nowoczesne posiadają aluminiowe ramy. Marka Miloo proponuje kilka nowych zestawów wypoczynkowych m.in.: Cloud, Cube, Pescara, Sevilla, Ibiza, Kent lub West.

Jak wiadomo posiłek na świeżym powietrzu smakuje najlepiej. Przenosząc się do ogrodu warto, więc pomyśleć o urządzeniu w nim letniej jadalni. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą wybierać spośród różnych modeli stołów i krzeseł z rattanu lub teaku. Inna propozycją są, cieszące się coraz większą popularnością, nowoczesne modele z elementami wykonanymi ze stali chromowanej lub lakierowanej (nogi, podłokietniki lub cała rama) i szklanymi blatami. Ich proste i funkcjonalne wzornictwo nie odbiega niczym od modeli używanych w domowych wnętrzach. W kolekcji Miloo znajduje się kilka oryginalnych zestawów obiadowych np.: Marina, Cross, West lub Porto.

Dopełnieniem ogrodowych aranżacji są akcesoria. Przyjemny cień w upalne dni dają ogromne parasole boczne. Osłonę przed wędrującym słońcem zapewnia automatyczny system podnoszenia, obrotu o 360 stopni i zmiany nachylenia. Do relaksu idealnie nadają się leżanki z płóciennymi baldachimami bądź wiszące przestronne fotele, w których znajdziemy wygodny azyl z ulubioną książką. W przypadku mniejszych akcesoriów modne stały się donice ceramiczne lub plastikowe z zamontowanym oświetleniem. Po zmroku magiczny nastrój w ogrodzie wprowadzą migoczące płomienie oliwnych lamp, lampionów lub pochodni. Zwolenników nowoczesnych aranżacji zachwycą świecące w różnych kolorach ledowe lampy, w tym pływające, których światło odbijające się w tafli oczka wodnego lub basenu idealnie wkomponuje się w nastrój wieczornego ogrodu.

Urządzenie na zewnątrz domu strefy relaksu pozwala na maksymalne wykorzystanie krótkiego w naszym klimacie sezonu letniego. Niezwykle bogaty wybór wzorów mebli ogrodowych Miloo daje pełną dowolność w indywidualnej aranżacji przydomowej przestrzeni.

www.miloo.pl

www.houseandmore.pl