Zimowa opowieść przy stole 4 You by VOX

Prawdziwa sztuka jest dostępna dla oczu nie tylko w galerii sztuki. Tworzona z wewnętrznego pragnienia powstaje także w domowej przestrzeni. Nie ma chyba nic bardziej olśniewającego niż pięknie przystrojony stół dla rodziny i przyjaciół. A gdy pojawia się tak wyjątkowa okazja jak święta staje się on dodatkowo centrum rodzinnych spotkań i radosnych rozmów z najbliższymi.

W tym roku dominują biel i szarość, które zawsze wyglądają elegancko. Wyczuwa się jednak ciepło i przytulność za sprawą dębowego odcienia stołu, ławy, krzeseł, miękkich dodatków. Ta aranżacja została stworzona z sentymentem, jest otwarta na zmiany, przestawienia i wędrowanie poszczególnych przedmiotów aby domownikom i zaproszonym gościom było jak najbardziej wygodnie; nie jest jednoznaczna, dzięki temu zagości w domu na dłużej.

 

Stół z kolekcji 4 You by VOX ustawiony w jadalni, kuchni czy pokoju dziennym może przybierać różne formy. W bożonarodzeniowym czasie jest przede wszystkim miejscem kosztowania pięknie uszykowanych posiłków. Tu goście będą przesiadywać najchętniej, skubiąc kawałek ciasta lub popijając aromatyczną herbatę rozgrzewającą ciało i umysł. Pomysłowe schowki, znajdujące się w blacie to dodatkowe miejsce do prezentacji butelek, wazonów, świec czy serwet lub skrytka na ciastka korzenne ukryte przed łakomymi dziećmi. Jak zaprezentować szuflady we wnękach są dziesiątki sposobów, dzięki temu, że mają dwustronne fronty. Jest to także pomysłowe miejsce na pochowanie prezentów dla gości zaproszonych na wigilijny obiad.

 

Od 14.11 do 14.12 zapraszamy do salonów Meble VOX i na stronę meble.vox.pl po promocyjną ofertę. 10% rabatu na stoły wraz z krzesłami, meble tapicerowane i wybrane artykuły dekoracyjne.