drewniana podłoga

 • Jak odnowić drewnianą podłogę domowym sposobem? Poznaj najlepsze sposoby

  Jak odnowić drewnianą podłogę domowym sposobem? Poznaj najlepsze sposoby

  Piękna podłoga jest ozdobą każdego domu, a podłogi drewniane wyjątkowo wnoszą do wnętrz ciepło i uczucie rodzinnej, przytulnej atmosfery. Jednak drewniana podłoga, parkiet, panele i deski wymagają od nas szczególnej opieki. Z czasem mogą niszczeć, na szczęście istnieją dobre sposoby na ich sprawną renowację starych podłóg.

 • Stylowa podłoga polska. Długie deski czy parkiet z beczek po whisky?

  Stylowa podłoga polska. Długie deski czy parkiet z beczek po whisky?

  Podłoga drewniana i panele w najlepszym stylu oraz na każdą kieszeń. To stylowe produkty tradycyjne oraz z odzysku. Podłoga z beczek po whisky lub z indonezyjskiej łodzi rybackiej? Takie cuda robią polskie marki!

 • Podłoga z drewna - wady i zalety

  Podłoga z drewna - wady i zalety

  Drewniana podłoga to nie tylko gwarancja piękna i elegancji, ale także długowieczności. Dzięki niej wnętrza są bardziej przytulne i klimatyczne. Nie da się jednak ukryć, że drewniana podłoga ma także swoje minusy. Zanim zdecydujemy się na konkretny zakup, warto dowiedzieć się, jakie zalety i wady niesie za sobą wybór drewnianych paneli.

 • Jak wykonać podkład pod drewnianą podłogę na legarach?

  Jak wykonać podkład pod drewnianą podłogę na legarach?

  Niedawno stałem się właścicielem domu, kupionego w stanie do generalnego remontu . Chciałbym zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy i wszystkie możliwe elementy wykonać sam. Problem pojawia się przy przygotowaniu podkładu pod podłogę, ponieważ nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z taką czynnością. Na co zwrócić uwagę i jak prawidłowo wykonać mocowany na legarach podkład pod drewnianą podłogę?

 • Pielęgnacja barwionych podłóg drewnianych

  Pielęgnacja barwionych podłóg drewnianych

  Jak profesjonalnie i łatwo można pielęgnować koloryzowane powierzchnie drewnianych podłóg, przedłużając tym samym ich żywotność i piękno? Pomogą nam w tym produkty z serii Protektor Natura z oferty Barlinka, takie jak Mydło podłogowe, Intensywny zmywacz i Olej pielęgnacyjny.