fotel do domu

 • Fotel do czytania - niezbędny mebel moli książkowych

  Fotel do czytania - niezbędny mebel moli książkowych

  Lubisz czytać książki? Zbliżająca się jesień, ochłodzenie na zewnątrz i coraz krótsze dni wymagają znalezienia sobie zajęcia na długie wieczory spędzone w domu. To doskonała pora na nadrobienie zaległych lektur lub powrót do ulubionych, najlepiej w wygodnym fotelu i z kubkiem gorącej herbaty. Warto zaarażować specjalny kącik, w którym nie zabraknie fotela do czytania. Jak wybrać taki mebel? Podpowiadamy!

 • Modne fotele 2020. Zobacz 5 hitów idealnych do każdego wnętrza

  Modne fotele 2020. Zobacz 5 hitów idealnych do każdego wnętrza

  Fotel to tradycyjny mebel, który idealnie nadaje się do wypoczynku po ciężkim dniu pracy. W sklepach wnętrzarskich jest mnóstwo różnorodnych modeli. My przedstawiamy najmodniejsze fotele 2020, które pokochało już wiele osób. Zobacz jakie są ich zalety i gdzie możesz je kupić!

 • Najpiękniejsze fotele do Twojego domu

  Najpiękniejsze fotele do Twojego domu

  Urządzając swój dom powinniśmy zadbać o wysokiej jakości meble, tak by były jednocześnie ładne oraz wygodne. Bardzo ważny w domu jest fotel, w którym można spędzić popołudnie czytając dobrą książkę lub pijąc popołudniową kawę. Przedstawimy propozycje najpiękniejszych foteli.

Więcej o:

fotel do domu

 • Tisci zastąpi Galliano w Diorze

  spekulacji miał zastąpić Karla Lagerfelda w Chanel. Jeśli to się potwierdzi, to głównym faworytem o fotel w domu mody Coco Chanel, po planowanym odejściu Karla w 2012, jest Alber Elbaz pracujący obecnie dla Lanvin. Jednak to nie wszystko. Z doniesień z paryskiego tygodnia mody wiemy, że mimo protestów YSL