hobby

 • Decoupage: dekorowanie domu DIY. Decoupage krok po kroku

  Decoupage: dekorowanie domu DIY. Decoupage krok po kroku

  Decoupage to technika zdobienia polegająca na oklejaniu przedmiotów papierem, a następnie lakierowaniu ich w celu zabezpieczenia. Decoupage pozwala też ozdobić meble - jak to zrobić krok po kroku? Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat decoupage oraz inspirujące zdjęcia.

 • Lidl oferuje nowe narzędzia

  Lidl oferuje nowe narzędzia

  W domowym warsztacie nie może zabraknąć podstawowych narzędzi, które przydadzą się w przypadku prostych napraw czy remontów. Sprzęty te bez wątpienia będą także niezastąpione przy pracach z gatunku "zrób to sam". Od wczoraj - 23 lutego - we wszystkich sklepach sieci Lidl pojawi się rozszerzona oferta narzędzi.

 • Ogród szczęścia! [Wasze ogrody]

  Ogród szczęścia! [Wasze ogrody]

  Pani Zdzisława Portka z Cybinki nie bez powodu uważa siebie za dziecko szczęścia. Mieszka w domu z ogrodem. A ogród to wielka pasja naszej czytelniczki - radość sprawia jej każda spędzona tu chwila.

 • Arborystyka - prawidłowe cięcie drzew

  Arborystyka - prawidłowe cięcie drzew

  Piękne drzewa to ozdoba ogrodu, ale czasem wymagają korekty, przycięcia. Jednak jak to robić, by ich nie zniszczyć? Trzeba się na tym znać. Wiedzę taką dają kursy arborystyczne.

 • Gra edukacyjna DRZEWA

  Gra edukacyjna DRZEWA

  Premiera edukacyjnej gry DRZEWA. ŚWIAT WOKÓŁ NAS. Serwis e-ogrody.pl patronuje wydawnictwu.

 • Zrób to sam: wazon z kartonu

  Zrób to sam: wazon z kartonu

  Efektowny i ekologiczny, a do tego tani. Pokazujemy krok po kroku, jak zrobić wazon z tektury.

 • Kawiarenki Szyciowe - nowy trend

  Kawiarenki Szyciowe - nowy trend

  Najgorętszy trend tego sezonu to moda na szycie, a co za tym idzie nowe miejsca z pasją. Kawiarenki szyciowe, bo o nich mowa zaczynają zapełniać miejską przestrzeń. Gdzie ich szukać? Oto nasz przegląd.

Więcej o:

hobby