imprezy

 • Lato to świetny czas na garden party dla dzieci. Prezentujemy piękne dekoracje i dodatki.

  Lato to świetny czas na garden party dla dzieci. Prezentujemy piękne dekoracje i dodatki.

  Piękna pogoda sprzyja imprezom na świeżym powietrzu. Garden party dla dzieci nie może obyć się bez pięknych, kolorowych dekoracji, które na pewno spodobają się maluchom. Kolorowe girlandy, różnorodne balony, dziecięcy kubeczki - znajdź coś specjalnego dla swojego dziecka i stwórz wymarzoną zabawę dla niego i jego przyjaciół.

 • Family Fest - jedyny taki festiwal rodzinny

  Family Fest - jedyny taki festiwal rodzinny

  Dzień Dziecka to idealna okazja do tego, aby wraz ze swoimi pociechami spędzić czas na zabawie i ciekawych aktywnościach. Tych na pewno nie zabraknie na pikniku Family Fest. W czasie jego trwania zarówno na dzieci, jak na ich rodziców czekać będzie wiele atrakcji.

 • Wszystko o piwie

  Wszystko o piwie

  Najbardziej tradycyjny z tradycyjnych sposobów picia piwa to picie przez słomkę. Nie wierzysz? Nie pytaj Czechów, Anglików czy Niemców. Tak się piło piwo zanim wynaleziono koło...

 • Co się przyda podczas karnawałowej zabawy?

  Co się przyda podczas karnawałowej zabawy?

  Choć zima uniemożliwia nam organizowanie hucznych zabaw karnawałowych na ulicach, chętnie bawimy się na imprezach pod dachem. Warto zadbać, by bale, prywatki i przyjęcia miały szczególną oprawę.

 • Karnawał: wypożycz meble na imprezę!

  Karnawał: wypożycz meble na imprezę!

  Jeżeli planujesz domówkę, a lubisz zaskakiwać nieprzeciętnymi rozwiązaniami, zobacz, które meble i akcesoria dekoracyjne warto wypożyczyć, aby Twoja impreza wyróżniła się designem i na długo została w pamięci Twoich gości. Pamiętaj - hitem tego sezonu są przede wszystkim podświetlane produkty LED-owe!

 • Ozdoby: 15 propozycji na karnawałowy bal

  Ozdoby: 15 propozycji na karnawałowy bal

  Odespaliście już sylwestra? Pora więc zacząć myśleć o kolejnych szampańskich balach - mamy przecież karnawał! Każdy bal musi mieć szałową oprawę. Oto ozdoby i akcesoria, które mogą się przydać.

 • Design na Open'er Festival 2013

  Design na Open'er Festival 2013

  Już dziś rusza kolejna edycja Heineken Open'er Festival. Do tej pory festiwal ten był świętem muzyki, sztuki, mody, kina i teatru. W tym roku po raz pierwszy na gdyńskim lotnisku zobaczymy też design. W specjalnie zaprojektowanej przez Studio Rygalik strefie Heineken Design Pavilion doświadczymy wielu aktywności związanych z polskim designem

Więcej o:

imprezy