Duża łazienka - jak ją urządzić?

Urszula Markiewicz
09.08.2016 16:30
Łazienka to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu. Każdemu z nas marzy się duża i wygodna wanna, szczególnie ta wolno stojąca. Jak zaaranżować pomieszczenie by w pełni odpowiadało naszym potrzebom? Nic prostszego! Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad dzięki, którym duża łazienka nabierze wyjątkowego charakteru!

Projekty łazienek - propozycje

W zależności od tego jaką łazienkę posiadamy - dobieramy armaturę i akcesoria. W przypadku dużej łazienki, możemy pozwolić sobie na pełną dowolność! Przestrzeń, która nas nie ogranicza daje szerokie pole wyboru. Może być to łazienka angielska, klasyczna, z elementami 3D czy industrialna. Tylko od nas zależy jaki wybierzemy styl.

Aranżacje łazienek - przykłady Fot. Ewelina Golinowska, EG Projekt

Wanna - jak ją wybrać?

Wanna stanowi jeden z centralnych punktów naszego pomieszczenia. Poza nią ważną rolę odgrywa także prysznic. Na rynku dostępne są różne alternatywy wanien. Dużą popularnością cieszą się wanny prostokątne, dostępne w różnych modelach i kolorach, są także łatwe w obudowie. Poza nimi, w dużej łazience możemy umieścić wanny wolno stojące, które idealnie wpisują się do tej przestrzeni. Są eleganckie i stylowe.

Jakie dodatki do łazienki? Stylizacja: Eva Milczarek, Fot. Radosław Wojnar, Projekt: Wnętrza Katarzyna Mikulska-Sękalska/Arranged

Nowoczesne łazienki

Nowoczesne łazienki charakteryzują się minimalizmem i wyrazistymi dodatkami. Taki trend, odnajdzie się świetnie w dużej przestrzeni. Dzięki temu, możemy zaaranżować nasze wnętrze w szarościach i beżach, jak również obłożyć łazienkę oryginalnym gresem lub płytkami ceramicznymi.

Jakie dodatki do łazienki? Fot. materiały prasowe


Jeśli marzy nam się duża łazienka, warto zainwestować w nią swój czas i chęci! Wystarczy kilka dodatków by pomieszczenie było bardziej przestronne. Poniżej proponujemy 18 dodatków "z pazurem", które sprawią, że  Twojego wnętrza będzie niepowtarzalne.

Więcej o: