TREND: najmodniejsze meble modułowe

Urszula Markiewicz
15.09.2016 16:00
Co zrobić by praktycznie i ekonomicznie zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu? Świetnym rozwiązaniem będą meble systemowe, zwane modułowymi. To rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć jak najwięcej miejsca w mieszkaniu.

Meble systemowe

Meble systemowe, inaczej określane modułowymi są elementami, które możemy kupić osobno. Dzięki temu możemy odpowiednio dostosować wielkość i kształt mebli do danego metrażu pomieszczenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w przypadku często wąskich przedpokojów, które trzeba funkcjonalnie zaplanować. Często produkty skierowane do takich miejsc, są mniejsze, niż. np. szafy do sypialni. Jeśli mamy otwarty przedpokój, możemy dopasować do niego meble systemowe, pasujące do wystroju salonu. Warto zwrócić także uwagę na wykończenie pokoju i odpowiednie dodatki.

Meble kompaktowe do mieszkania. Fot. producent

Nowoczesne meble

Meble modułowe często są robione na zamówienie, jak np. szafy, konkretnie pasujące do jednego mieszkania. Najważniejsze jest by zagospodarować jak najmniejszą przestrzeń bardzo funkcjonalnie. Na przygotowanie takich mebli składa się często: projekt i montaż. Współcześnie, niektórzy producenci udostępniają na swoich stronach aplikacje, gdzie sami możemy zaprojektować wymarzoną szafę.

Meble modułowe do mieszkania. fot. Ernest Wińczyk/Paged

Meble - pełna dowolność!

Jedną z największych zalet takich mebli, jest to, że nie musimy kupować całego kompletu.  Dzięki temu mamy pełną dowolność w wyborze i łączeniu różnych stylów w naszym mieszkaniu. Możemy stworzyć indywidualną aranżację naszego wnętrza. Łączyć otwierane szafki z geometrycznymi kształtami. Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią eksperymentować i zmieniać wystrój mieszkania. Dodatkowo możemy sami wybrać jak będzie wyglądał nasz wymarzony zestaw do salonu, czy przedpokoju. Dodatkowo decydując się na meble kompaktowe, zachowamy o wiele więcej miejsca w mieszkaniu i będziemy cieszyć się przestrzenią!

Meble modułowe do mieszkania. Fot. producent

Jeśli lubimy przestrzeń i funkcjonalne rozwiązania, to meble kompaktowe są dla nas stworzone! To praktyczne i modne rozwiązanie, pozwoli cieszyć się przestronnym i zadbanym mieszkaniem. Poniżej przedstawiamy 18 produktów, które podkreślą charakter tych mebli.

Więcej o: