Mieszkania gwiazd - słynna kawalerka Łukasza Jakóbiaka

Martyna Trębacz
16.09.2016 11:00
Łukasz Jakóbiak - dziennikarz i jedna z największych osobowości internetowych. Od 2012 roku prowadzi swój autorski program "20m2 Łukasza" w którym co tydzień pokazuje wnętrza swojej kawalerki. Specjalnie dla Was, pokazujemy nieznane kadry z jego mieszkania i przybliżamy historie słynnej kawalerki!

Kawalerka Łukasza Jakóbiaka

Nie ma chyba użytkownika internetu, który nie widziałby słynnej kawalerki Łukasza Jakóbiaka. Wszystko dlatego, że to właśnie w jej wnętrzach kręcone są odcinki autorskiego talk-show "20m2 Łukasza". Dziennikarz nie chce zdradzać dokładnej lokalizacji, wiadomo jednak, że mieści się ona na Mokotowie i co ciekawe, nie jest własnością dziennikarza -  Jakóbiak wynajmuje ją od blisko pięciu lat. Kawalerka jak sam tytuł wskazuje ma zaledwie 20 m2, jednak mimo małego metrażu jest urządzona stylowo i z pomysłem. Z całą pewnością jest ona dowodem na to, że nawet małe wnętrza mogą mieć swój urok i wyjątkowy klimat. Wnętrza utrzymane są w jasnym kolorze. Nie przez przypadek, zarówno meble kawalerki jak i jej ściany są białego koloru. Jak wiadomo, biel optycznie powiększa, dlatego też kawalerka wydaje się być bardziej przestronna niż w rzeczywistości! Dziennikarz zdecydował się na niewielkie białe biurko, przy którym rozmawia z gwiazdami w swoim programie. Również półki i krzesło mają jasny kolor, dzięki czemu świetnie komponują się z resztą dodatków.

Mieszkania gwiazd - słynna kawalerka Łukasza Jakóbiaka fot. Domo+

Jak mieszka Łukasz Jakóbiak?

Wnętrza kawalerki Łukasza Jakóbiaka są zdecydowanie skromne - zapewne wielu z nas przypominają czasy studenckie. Mimo to, kawalerka jest wyjątkowo klimatyczna i co najważniejsze funkcjonalna. Dzięki temu, mimo małego metrażu jest przytulna i przestronna. W kawalerce znajduje się niewielkie łóżko, duża stojąca lampa, a zamiast półki na książki Łukasz Jakóbiak wykorzystał... parapet! w pomieszczeniu znajdują się także obrazy, m.in. obraz z wizerunkiem amerykańskiej aktorki i prowadzącej słynne talk-show - Ellen DeGeneres.  Bez wątpienia to właśnie one tworzą artystyczny klimat i wyjątkową atmosferę mieszkania. Kawalerka dziennikarza to dowód na to, że aby urządzić małe, klimatyczne mieszkanie wcale nie potrzeba dużego nakładu finansowego, wystarczy nieco kreatywności i wyobraźni!

Mieszkania gwiazd - słynna kawalerka Łukasza Jakóbiaka fot. Domo+

Mieszkania gwiazd - słynna kawalerka Łukasza Jakóbiaka

Mimo, że mieszkanie Łukasza Jakóbiaka należy do skromnych, nie sposób nie dostrzec wyjątkowego klimatu tego miejsca. Niezwykła atmosfera mieszkania sprawia, że goście z chęcią odwiedzają słynną kawalerkę, gdzie dziennikarz przeprowadza z nimi wywiady. Mimo niewielkiego metrażu, Jakóbiak nie zapomniał o dodatkach i dekoracjach do mieszkania. Uwagę zwracają zwłaszcza obrazy i wyjątkowa lampa z napisem "20m2",  która stała się znakiem rozpoznawczym programu. Mieszkanie Łukasza Jakóbiaka to świetna propozycja dla właścicieli małych mieszkań. Dziennikarz pokazał, że nawet małą kawalerkę można urządzić w sposób funkcjonalny i ekonomiczny! Wystarczy wybrać kilka dodatków i urządzić mieszkanie w jasnych kolorach, by wnętrza były przestronne i przytulne!

Mieszkania gwiazd - słynna kawalerka Łukasza Jakóbiaka fot. Domo+

Uwielbiasz podglądać jak mieszkają gwiazdy? Marzą Ci się wnętrza inspirowane domem swojego idola? A może mieszkasz w małej kawalerce i szukasz pomysłów jak zaaranżować jej wnętrza by była przestronna i klimatyczna? Specjalnie dla Ciebie prezentujemy 18 produktów, które z łatwością wykorzystasz do aranżacji mieszkania! Nawet małe wnętrza można urządzić stylowo i przytulnie!