40 lat fotela POÄNG - zobacz sam!

Martyna Trębacz
22.09.2016 15:29
Fotel POANG obchodzi właśnie okrągły jubileusz - ikona skandynawskiego desingu powstał równo 40 lat temu! Kultowy fotel już od czterech dekad zaskakuje swoim stylem, wyglądem i wygodą. Z okazji ten wyjątkowej rocznicy IKEA wzbogaciła swoją ofertę o nową wersję fotela POANG, który oczarował miliony ludzi na całym świecie. Zobacz i zainspiruj się!

Fotel POANG - skąd jego fenomen?

Choć trudno w to uwierzyć, fotel POANG obchodzi w tym roku okrągłą rocznicę - mija właśnie 40 lat od jego powstania. Bez wątpienia można mówić o prawdziwym fenomenie foteli. Mimo zmieniających się trendów, od czterech dekad inspiruje on miliony ludzi na całym świecie. Fotel ten, został zaprojektowany przez japońskiego projektanta Noboru Nakamura, który za główny cel postawił sobie stworzenie przestrzeni, która będzie wygodna i funkcjonalna, a przy tym będzie działała odstresowująco. Ważne było także by fotele te były ponadczasowe, niezależnie od panujących trendów. Efekt bez wątpienia został osiągnięty, czego najlepszy dowodem jest okrągły jubileusz!

40 lat fotela POÄNG - zainspiruj się! fot. IKEA/ sfmeble

Fotel POANG - zainspiruj się!

Już od września fotel POANG powraca w nowej odsłonie. Kultowy fotel dostępny jest w sześciu nowych wzorach w różnej kolorystyce. Dzięki temu każdy znajdzie model najbardziej odpowiedni dla swoich wnętrz. Nowością jest także nowa rama, która nadaje fotelom wyjątkowy wygląd i styl. Co jednak najważniejsze, nie zmieniła się jakość ich wykonania, dzięki czemu mimo upływu lat popularność foteli POANG nie słabnie, a wręcz zyskuje na zainteresowaniu.

40 lat fotela POÄNG - zainspiruj się! fot. IKEA/sfmeble

Najmodniejsze fotele do mieszkania - wybierz sam!

Klasyczne i nowoczesne, duże i niewielkie, kolorowe i czarno-białe. Rynek oferuje wiele najróżniejszych modeli foteli, które idealnie sprawdzą się w Twoich wnętrzach. Kultowy fotel POANG to bez wątpienia wyjątkowy model, dostosowany do gustu i potrzeb klientów. Jego zaletą jest niewątpliwie ponadczasowość i uniwersalność, dzięki czemu mimo upływu czasu wciąż jest modny i nowoczesny. Zobacz różne odsłony kultowego fotelu i wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie model!

40 lat fotela POANG fot. IKEA/sfmeble

Marzysz o wygodnym i nietuzinkowym fotelu do swojego domu? Chciałbyś zaaranżować wnętrza swojego domu w wyjątkowym stylu i szukasz inspiracji? Nic prostszego! Poniżej przedstawiamy 18 produktów, które odmienią Twoje mieszkanie i sprawią, że będzie ono wyjątkowo przytulne i klimatyczne!