ZARA HOME: nowe kolekcje

Urszula Markiewicz
27.09.2016 14:30
Editorials: to jedna z najnowszych kolekcji ZARA HOME, na którą wszyscy czekali. Przedstawia różnorodną i bogatą wnętrzarską ofertę. Możemy tutaj znaleźć najnowsze trendy panujące w sypialni, kuchni, jadalni czy salonie połączone z ciekawymi i ornamentalnymi dodatkami. Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd nowości prosto z kolekcji Editorials. Zobaczcie sami.

Odsłona 1: biel i złoto

W kolekcji White&Gold, jak sama nazwa wskazuje dominują odcienie bieli i złotego. Możemy znaleźć w niej wnętrza takie jak sypianie, kuchnie, czy łazienki. Zwróćmy uwagę na tę pierwszą, główną rolę w sypialni, z tej kolekcji mają jasne odcienie, stwarzające wrażenie przestrzenności. Głównym motywem jest tutaj biel, poza ścianami pojawia się także w postaci narzuty, poszewek na poduszki czy wazonów. Kolor złoty przedstawiony jest tutaj bardzo delikatnie, jako uzupełniający dodatek. Możemy odnaleźć go na poszwie, na kołdrze z nadrukiem, bądź stanowi charakterystyczną część lampy. Złoty w tej kolekcji nie ma czystej barwy, często jest metalizowany, czy "przygaszony". Jednak świetnie współgra z dominującymi elementami bieli. Zauważalnym elementem kolekcji White&Gold jest koralowiec, który pojawia się w różnych kombinacjach na narzutach, obrusach, poduszkach, czy szklankach.

Najnowsza kolekcja.Fot. ZARA HOME/sfmeble/carpetforyou

Odsłona 2: elementy roślinne

W kolekcji Botanical uwagę zwracają motywy roślinne (nie tylko kwiatowe, ale również ornamentowe połączone z częściami dekoracyjnymi - jak np. nóżki wanny). Kolorem, który odgrywa tutaj znaczącą rolę jest niebieski, kremowy i biały. Ten pierwszy występuje najczęściej w postaci poszewek na kołdry, obrusów z pięknymi wzorami kwiatowymi - znajdziemy go w sypialni, a także jadalni. Uwagę zwracają delikatne dodatki, nawiązujące do natury - szklane wazony, a w nich polne rośliny. Wszystkie kolory są przygaszone. Biel tworzy wrażenie przestrzenności, a pomieszczenia są pełne światła.

Najciekawsze dodatki z kolekcji. Fot. ZARA HOME/sfmeble

Odsłona 3: biało-niebieskie motywy
W kolekcji Jaipur króluje niebieski i biały, w różnych odcieniach i nasyceniach. Od głębokich po bardzo jasne barwy bądź delikatne refleksy. Możemy tutaj znaleźć wiele światła i harmonii. Wnętrza w tej kolekcji są bardzo przestronne i przepełnione promieniami słonecznymi, dekoratorzy postawili na symetrię i spokój! Warto zwrócić uwagę na idealne zgranie dodatków, nie ma tutaj mowy o rozgardiaszu. Cieniowane odcienie pościeli, współgrają tutaj z białymi poduszkami czy kocami. Na pierwszy rzut oka, nierzucające się gładkie ramki stanowią element dopełnienia pomieszczenia. Hitem są haftowane poszewki.

Jak wybrać najciekawszą kolekcję? Fot. ZARA HOME/sfmeble

Kolekcja Editorials zwraca uwagę na 3 królujące trendy w tym sezonie: odcienie złota i bieli, motywy roślinne, jak również cieniowane błękity z bielą. Możemy odnaleźć w niej uniwersalne połączenia z dodatkami, które świetnie sprawdzą się w naszym mieszkaniu. Wypróbujmy to sami!