Modny trend - drewno w mieszkaniu. Drewniane meble i dodatki, które warto mieć

Martyna Trębacz
09.04.2019 12:00
Drewno we wnętrzach to trend, który utrzymuje się już od wielu lat. Trudno się dziwić, drewniane meble czy dodatki to doskonały pomysł na aranżacje wnętrz zarówno tych nowoczesnych jak i klasycznych. Drewniane elementy nie tylko tworzą klimat wnętrz, ale także sprawiają, że mieszkanie nabiera szlachetności domowej atmosfery.

Drewniane meble i dodatki do mieszkania

drewno
Drewno we wnętrzach, najciekawsze propozycje. fot. Homebook

Drewno we wnętrzach można wykorzystać na wiele sposobów. Stosuje się je zarówno do wykańczania i aranżacji wnętrz, ocieplając je i tworząc przyjazny, wyjątkowy klimat. Świetnie sprawdza się zarówno na dużych płaszczyznach - na podłodze czy ścianie jak i jako pojedyncze elementy wyposażenia wnętrz. Stylowa komoda, krzesła czy stół znakomicie ozdobią każde wnętrza. Kolorystyka i forma drewna powinna być dostosowana do stylu naszego mieszkania i naszych potrzeb. Drewno świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach, wprowadzając klimat i przyjazną atmosferę.

Drewniane dodatki - co warto wybrać?

Drewniane dodatki świetnie sprawdzą się we wnętrzach w stylu angielskim, francuskim i klasycznym. Co ważne, drewno świetnie sprawdza się zarówno w kuchni jak i łazience. Rozwiązanie to cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ nie tylko świetnie się prezentuje, ale także jest trwałe i funkcjonalne. Nie bez znaczenia jest także fakt, że drewno pięknie się starzeje, dzięki czemu mamy pewność, że posłuży nam przez wiele lat.

Moda na drewno w mieszkaniu - propozycje

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Selsey Living PL (@selseyliving_pl) Mar 16, 2019 o 9:20 PDT

Drewniane meble i dodatki to ponadczasowe rozwiązanie wykorzystywane w aranżacji wnętrz. Co ważne, drewno się nie starzeje - nawet kiedy będzie już znać upływ czasu, wciąż pozostanie stylowe i naturalnie szlachetne. Dodatkowym atutem drewna jest jego uniwersalny charakter. Drewniane elementy znakomicie wpasowują się w niemal każde wnętrza, dlatego można je zestawiać na wiele sposobów za każdym razem uzyskując ciekawy i zaskakujący efekt. Niezależnie od tego na które drewniane elementy się zdecydujesz jedno jest pewne - dzięki nim Twoje mieszkanie nabierze wyjątkowego charakteru i niepowtarzalnego klimatu.

Więcej o: