Wyprzedaż w H&M Home. Wybraliśmy najładniejsze produkty przecenione nawet o 50%

WG
29.12.2016 10:19
Wyprzedaże ruszyły już pełną parą. To znakomita okazja, aby upolować piękny drobiazg do domu w naprawdę dobrej cenie. Dziś bierzemy pod lupę wyprzedaże w popularnej szwedzkiej sieciówce H&M Home.

Pierwszy salon szwedzkiej marki H&M, otwarto w Warszawie w listopadzie 2013 roku. Chociaż stacjonarnych sklepów nie ma w Polsce wiele, w sklepach odzieżowych H&M często można znaleźć również produkty z metką H&M Home. Marka ma też dobrze działający sklep internetowy.

Podobnie jak w przypadku odzieży, również i tutaj kolekcje zmieniają się błyskawicznie. H&M Home śledzi trendy i szybko wprowadza na rynek nowe przedmioty do domu. Niedawno ruszyły wyprzedaże, a co za tym idzie, większą część kolekcji przeceniono nawet o 50%. Sprawdzamy, na co warto zwrócić uwagę.

Błyszczące dodatki - złoto, miedź i srebro

H&M Home Fot. mat. H&M Home/ mat. partnera

Błyszczące dodatki w odcieniach miedzi, srebra i złota to trend, który jest już z nami od kilku sezonów. Takie świeczniki, misy, wazony dodają elegancji każdemu wnętrzu. Nie chcecie, żeby zrobiło się zbyt poważnie? Wybierzcie dodatki z "przymrużeniem oka". Figurki w kształcie papug, goryli czy owoców są teraz na topie! Naszą uwagę przyciągnął świecznik w kształcie złotego ananasa. Przeceniono go z 49,90 zł na 29,90 zł.

Inspiracje rodem z dżungli

H&M Home - dżungla Fot. mat. H&M Home/mat. partnerów

Na wyprzedażach warto kupić rzeczy, które będą modne jeszcze kilka sezonów. Polecamy dekoracyjne poduszki i koce ozdobione motywami egzotycznych kwiatów, ptaków i zwierząt. Wzory rodem z dżungli, warto zestawiać z innymi deseniami. Świetnie pasują np. do... kolorowych pasków.

Naturalnie, czyli drewno, len i kolory ziemi

H&M Home Fot. mat. H&M Home/mat. partnerów

W tym roku wnętrza będą Hygge ( ZOBACZCIE RAPORT PINTERESTA - CO BĘDZIE MODNE WE WNĘTRZACH?>> ), a co za tym idzie w naszych domach pełno będzie naturalnych materiałów i kolorów ziemi. My będziemy polować na jutowe podkładki pod talerze (przecenione z 22,90 zł na 15,90 zł), drewniane misy i naczynia w odcieniu butelkowej zieleni.

Największe obniżki w H&M Home będą pod koniec wyprzedaży. Nie ma jednak na co czekać, przedmioty wpisujące się w obowiązujące trendy znikają w mgnieniu oka.  Przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji:

Więcej o: