Nocna wyprzedaż w Media Expert! Tylko dziś od 18:00 do 21:00 aż do -50% taniej!

Martyna Trębacz
13.01.2017 13:00
Już dziś (13.01) w salonach Media Expert wielka wyprzedaż. Od 18:00 do 21:00 będzie można kupić ulubione sprzęty przecenione nawet do -50% . Promocja w sklepach Media Expert potrwa zaledwie 3 godziny, jednak wyprzedaż obejmuje także sprzedaż internetową. Tam promocja potrwa nieco dłużej - do godziny 9:00 w sobotę 14.01!

Wielka wyprzedaż w sklepach Media Expert!

Media Expert przygotował dla swoich klientów niecodzienną promocję. Tylko dziś - w ponad 400 elektromarketach będzie można kupić sprzęty w dużo niższych cenach. Komputery, telefony, wieże, głośniki, telewizory i inne sprzęty elektroniczne przecenione nawet o połowę. Media Expert trzyma swoich klientów w napięciu - promocyjne ceny będą znane o godzinie 18, kiedy oficjalnie rozpocznie się nocna wyprzedaż. Nie mniej, jest to nie lada gratka dla miłośników elektroniki. Co ważne, oferta obowiązuje także w sklepie internetowym. Równo o godzinie 18 będzie można kupić wybrany sprzęt także przy pomocy urządzeń mobilnych! Media Expert wychodzi na przeciw potrzebom klientów i nie zamyka się także na tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup wybranego sprzętu. Dlatego też wszystkie produkty można kupić na raty!

Nocna wyprzedaż w Media Expert! Tylko dziś od 18:00 do 21:00 aż do -50% taniej! fot. mat. prasowe Media Expert

Nocna wyprzedaż w salonach Media Expert - nie przegap!

Lubisz nowinki technologiczne? Interesujesz się elektroniką i z chęcią pokusisz się o nowy sprzęt w promocyjnej cenie? Dla wszystkich, którzy marzą o nowym telewizorze, pralce, odkurzaczu czy telefonie - mamy dobrą wiadomość! Wbrew przesądom, Media Expert właśnie dziś - w piątek 13 przygotował dla nas wyjątkową promocję. Nocna wyprzedaż potrwa zaledwie kilka godzin, jednak będzie można kupić wybrane sprzęty przecenione nawet do -50%!  Nie przegap - skorzystaj z wyjątkowej okazji i wybierz produkty w wyjątkowo niskich cenach!

Nocna wyprzedaż w Media Expert! Tylko dziś od 18:00 do 21:00 aż do -50% taniej! fot. mat. prasowe Media Expert

Szukasz produktów AGD do swojego mieszkania? Nie wiesz, które sprzęty wybrać, aby cieszyć się pięknym wyglądem i wygodą użytkowania? Poniżej przedstawiamy propozycję sprzętów elektronicznych, które z pewnością przydadzą się w każdym domu! Nie czekaj - zainspiruj się już dziś!

Więcej o: