Pepco - zadbaj o porządek w mieszkaniu!

Martyna Trębacz
28.03.2017 15:30
Wiosna to zawsze czas porządków. Tym razem również nie może być inaczej. W najnowszej ofercie sieci sklepów Pepco znajdą się akcesoria, które pomogą odświeżyć mieszkanie, wprowadzając do wnętrz wiosenny klimat i wyjątkową atmosferę. Wiosenna pora to idealny moment, by odmienić nasze mieszkania i wprowadzić niezwykły nastrój do naszych wnętrz!

Zadbaj o wygląd swojego mieszkania - dekoracje

dekoracje pepco Fot. Pepco, castorama, homebook

Trudno wyobrazić sobie dom, bez żadnych dodatków. To właśnie one tworzą nastrój mieszkania i sprawiają, że staje się ono atrakcyjniejsze i bardziej klimatyczne. Choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, odpowiednio dobrana poduszka, czy donica, może pomóc jeszcze mocniej podkreślić styl, w jakim urządzone jest mieszkanie.

W najnowszej ofercie Pepco znajdziecie wyjątkową poduszkę i poszewkę, wykonaną z mikrofibry, która wspaniale ozdobi każde wnętrza. Nie zabraknie także pięknych modeli doniczek i osłonek na rośliny. Ważne jednak, by pamiętać, że osłonki na doniczki powinny mieć otwory odprowadzające wodę. Osłonki można kupić w różnych kolorach, co pozwoli na swobodną zmianę w przypadku odświeżania wystroju wnętrz. Należy jednak pamiętać, że doniczka w osłonie nie może dotykać dna. Ogromnym plusem osłonek na doniczki jest fakt, że za nieduże pieniądze można mieć zarówno piękną dekorację, a także opakowanie dla rośliny. Warto więc skorzystać z propozycji sklepu Pepco i niewielkim kosztem udekorować swoje mieszkanie w wyjątkowy sposób!

Akcesoria kuchenne, które odświeżą Twoje mieszkanie na wiosnę

Akcesoria do kuchni Fot. Pepco, castorama, homebook

Wiosenne porządki, to świetny czas na odświeżenie kuchni i wprowadzeniu do niej akcesoriów, które umilą nam codzienne gotowanie. Warto więc sprawdzić, jakie akcesoria znajdują się w naszej kuchni i przeprowadzić selekcję. Rzeczy, które są nieprzydatne warto włożyć do pudełka, tak by nie zajmowały niepotrzebnie miejsca. Wolne szuflady i półki można zapełnić talerzykami, kubkami czy miskami, które można znaleźć w najnowszej ofercie Pepco. Kuchnia to w końcu serce domu, dlatego warto przywiązać szczególną wagę do tego, co znajduje się na kuchennym stole!

Dodatki do sypialni - zobacz sam

dekoracje do sypialni Fot. Pepco, castorama, homebook

Dobrze urządzona sypialnia, to klucz do dobrego, spokojnego snu. Dlatego też prócz mebli, które muszą się znaleźć w każdej sypialni, ważne są także odpowiednio dobrane dodatki. W najnowszej ofercie Pepco znajdą się zarówno koce, poszewki z mikrofobry, narzuty oraz pudełka na drobiazgi. Najważniejsze, by stworzyć w sypialni wyjątkowy klimat, tak by była przytulna i stylowa. W końcu dobry sen, to podstawa, dlatego warto skorzystać z oferty Pepco i za niewielką cenę zafundować sobie klimatyczną i stylową sypialnię!

Poniżej znajdziesz propozycję dodatków i akcesoriów do domu, które warto mieć w każdym mieszkaniu! Niech wiosenne porządki staną się pretekstem do odświeżenia całego mieszkania!