Sposób na powieszone wszystkiego, co w domu potrzebne

Maja Stosio
23.03.2017 09:00
Wieszak na ubrania to nieodzowny element wyposażenia naszego mieszkania. Spraw, żeby nie pozostał jedynie nudnym przedmiotem użytkowym, ale stał się ciekawym elementem dekoracyjnym. 

Wszelkiego rodzaju haczyki i wieszaki są niezbędne w różnych pomieszczeniach naszego domu. Znajdziesz je w łazience, kuchni i w przedpokoju. Ten niewielki element wyposażenia wnętrza bardzo ułatwia codzienne funkcjonowanie, porządkuje rzeczy, może również stać się atrakcyjnym elementem dekoracyjnym.

Miejscem, w którym nie może zabraknąć wieszaka na ubrania, jest przedpokój. To tutaj wracając do domu, domownicy wieszają swoje ubrania, w tym miejscu również witasz odwiedzających was gości i przyjmujesz od nich wierzchnie okrycia. W przedpokoju można zainstalować wieszaki naścienne, jak i wolnostojące. Jeśli posiadasz liczną rodzinę lub wracając do domu pragniesz szybko odwiesić kilka rzeczy w jednym miejscu (np. płaszcz, torebkę i nakrycie głowy), idealnie sprawdzi się wieszak wolnostojący. Wieszak zainspirowany kształtem drzewa jest nie tylko praktyczny, ale równocześnie wręcz wyrafinowany, jeśli chodzi o design. Nie tylko idealnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrze, ale również będzie świadectwem dobrego gustu gospodarzy. Równie ciekawą stylistykę ma metalowy wieszak w stylu minimalistycznym, który jednocześnie nie pozbawiony jest wartości praktyczno-użytkowych.

Kolaż / fot. beliani.pl, fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. beliani.pl, fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Jeśli nie masz w swoim domu wystarczająco dużo miejsca na postawienie wieszaka wolno stojącego, wybierz jego wersję naścienną. Przykładem takiego artykułu, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy, jest naścienny wieszak drewniany, który swym wyglądem do złudzenia przypomina konary drzewa. Ten element wyposażenia wnętrz z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom wnętrz spokojnych i wyważonych, jednak niepozbawionych ciekawych designerskich akcentów. W bogatej ofercie tych produktów znajdziesz również przedmioty wykonane w stylu vintage, retro lub uniwersalnego wzornictwa skandynawskiego czy industrialnych loftów.

Kolaż / fot. sfmeble.pl, fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. sfmeble.pl, fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Wszelkiego rodzaju wieszaki i haczyki nie służą jedynie do wieszania ubrań. Bardzo praktyczne są, najczęściej umiejscowione w przedpokoju, wieszaki na klucze. Stanowią nie tylko praktyczny element użytkowy - wszyscy wiemy, jak często "znikają" kluczyki do samochodu lub do domu. Dzięki oryginalnej formie mogą stworzyć niepowtarzalny klimat już na progu domu. Wśród tych przedmiotów znajdziesz wieszaki wykonane z najróżniejszych materiałów, łączące w sobie mnogość stylistyk oraz form. Kolorowe i stonowane, ale pełne pozytywnej energii i bardzo praktyczne. Z oryginalnymi napisami lub w ciekawych kształtach.

Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Więcej wieszaków:

Więcej o: