Świeczniki do twojego wnętrza

Maja Stosio
21.05.2017 20:05
Nie wyobrażasz sobie wieczorów bez świec? Zobacz nasze propozycje świeczników!

Świeczniki do świec stołowych

Świece stołowe muszą być obowiązkowo w każdym domu. Są niezastąpione podczas uroczystych kolacji, ale też idealnie sprawdzą się podczas podwieczorku. Jeśli masz ogród lub taras, na którym często spożywasz posiłki to świec stołowych, które rozjaśnią stół nie może zabraknąć.Świeczniki dla świec stołowych potrafią być bardzo klasyczne, ale też na rynku znajdziesz bardziej oryginalne modele, które możesz postawić dekoracyjnie na komodzie lub na półce. Możesz wybierać pomiędzy świecznikami na jedną świecę lub na kilka.

Kolaż / fot. all4home.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. all4home.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Świeczniki do świec pieńkowych

Świece pieńkowe najczęściej są wykorzystywane do dekoracji sypialni lub łazienki. Są to świece grube, zazwyczaj niewysokie. Te wysokie sprawdzą się w dużych latarniach na tarasie lub balkonie. W mieszkaniu możesz użyć świeczników o różnych kształtach i kolorach. Najczęściej świeczniki do świec pieńkowych są w kształcie kuli lub słoiczka i są ozdobione różnymi wzorami i strukturami.

Kolaż / fot. kare24.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. kare24.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Świeczniki do podgrzewaczy

Podgrzewacze pełnią nie tylko jak mówi nazwa funkcję podgrzewania (np. olejków zapachowych czy też dań), ale również sprawdzają się jako dekoracja. Podgrzewacze mają bardzo prosty kształt, ale w połączeniu z efektownym świecznikiem nabierają nietuzinkowego wyglądu. Możesz wybrać świecznik do jednego podgrzewacza lub taki, gdzie możesz umieścić ich kilka. Podgrzewacze spełnią też funkcję oświetleniową na balkonie. W ty celu musisz kupić tylko odpowiednią latarnię i relaksować się wieczorami na tarasie przy blasku świec.

Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji /mat. partnerów.Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji /mat. partnerów.

Więcej świeczników: