Figurki, jako dodatek do twojego mieszkania

Karolina Mucha
01.08.2017 14:00
Coraz częściej dekorujemy mieszkania figurkami. Niestandardowe kształty, wzory i kolory mogą odmienić charakter każdego wnętrza i wyrazić upodobania mieszkańców. Podpowiadamy, jakie motywy są najmodniejsze i gdzie powinniśmy ustawić figurki!

Pomimo ciągle zmieniających się trendów, figurki cieszą się niesłabnącą popularnością. Stylowe i eleganckie, zabawne, kolorowe, błyszczące - odpowiednio wybrane i ustawione stworzą aranżację, która zrobi wrażenie nie tylko na gościach, ale i na domownikach!

Figurki w kształcie zwierząt doskonale sprawdzą się w mieszkaniach miłośników fauny. Najpopularniejsze są te z wizerunkiem sowy, symbolu mądrości. Figurka żaby, zgodnie z zasadami feng shui, przyciągnie dobrobyt! Popularnością cieszą się również te w kształcie kota, konia, psa czy tygrysa!

Dekoracje wykonane z drewna będą pasowały do wnętrz w stylu skandynawskim i prowansalskim. Figurki wykonane z gipsu odnajdą się we wnętrzach w stylu shabby chic. Z kolei porcelanowe, złote i posrebrzane podbiją serca miłośników stylu glamour i wielbicieli klasyki.

Figurka dekoracyjna będzie doskonałym prezentem dla kogoś bliskiego z okazji imienin, urodzin czy parapetówki. Figurki możemy kupić w wielu sklepach wnętrzarskich lub przywieźć jako pamiątkę z podróży. Będą wówczas przywoływały miłe wspomnienia.

Więcej o: