Biurka do pokoju ucznia - modele za mniej niż 399 zł - wyprzedaż

Martyna Trębacz
10.10.2018 18:00
Biurko to bez wątpienia najważniejszy mebel w pokoju dziecka. To przy nim spędza ono większość czasu w swoim pokoju, dlatego tak ważne jest, by jego wybór nie był przypadkowy. Jak dobrać odpowiednie biurko, tak aby było funkcjonalne i dopasowane do stylu pokoju? O czym należy pamiętać, wybierając biurko dla ucznia, aby mogło posłużyć mu przez kolejne lata? Zobacz najpopularniejsze modele, które można kupić za mniej niż 399 zł!

dodatki, mieszkanie, pokój ucznia, biurko
fot. Homebook

Wybór odpowiedniego biurka do pokoju dziecka nie jest łatwym zadaniem. Nie dość, że musi ono pasować do wystroju wnętrza, to jeszcze spełniać praktyczne funkcje. W końcu to właśnie przy biurku dziecko odrabia lekcje, uczy się, a także spędza wolny czas. Dlatego tak ważne jest, by wybór nie był przypadkowy. Modeli biurek jest na tyle dużo, że każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie. Na co zwrócić uwagę, wybierając biurko dla ucznia?

Idealne biurko powinno mieć kilka półek, by mogły znaleźć się na nich książki, czy przybory szkolne. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zamontowania dodatkowego blatu, który może służyć do zabawy. Nie można też zapominać, że biurko musi być dopasowane do wieku dziecka. Jeśli wybieramy biurko dla pierwszoklasisty, powinno ono mieć wysokość 55-60 cm. Taka wielkość będzie idealna dla dziecka, które mierzy około 120 cm wzrostu. Dobrze dopasowane biurko pomaga zachować odpowiednią postawę i lepiej zadbać o plecy, szyję i kręgosłup. Biurko do pokoju dziecka jest inwestycją na kilka lat, dlatego warto dobrze przemyśleć zakup, by spełniał nasze wymagania i świetnie pasował do stylu pokoju!

Co ważne, zakup biurka wcale nie musi oznaczać dużych nakładów finansowych. Nie wierzysz? Poniżej przedstawiamy propozycje najpopularniejszych biurek dla ucznia. Najdroższe zaprezentowane biurko kosztuje 399 zł!