Zara Home - dodatki w kolorze indygo

Karolina Mucha
22.08.2017 14:00
Kolor indygo - oryginalna barwa plasująca się na granicy niebieskiego i fioletu - wciąż inspiruje designerów. Kolor pasuje niemal do każdego pomieszczenia w domu. Projektanci Zara Home przygotowali przedmioty i tekstylia w kolorze indygo! Jesteście ciekawi oferty?

Zara Home - dodatki w kolorze indygo
Fot. Zara Home, kolaż ładnydom

Kolor niebieski daje ogromne pole do popisu. Mnogość odcieni pozwala na różnorodność i łączenie kilku z nich ze sobą. Coraz większą popularnością cieszy się kolor indygo, który pasuje zarówno do wnętrz stylowych, jak i nowoczesnych. Intensywna barwa nie zraża designerów. Indygo wnosi do wnętrz spokój i harmonię.

Wybór koloru indygo zapewni nieszablonowy efekt aranżacyjny. W obecnym sezonie kolor ten pięknie łączy się z tekstyliami z naturalnego lnu i meblami z ciemnego, ale nie czarnego drewna. Połączenie indygo z jasnymi ścianami da rewelacyjny efekt!

Co znajdziemy w ofercie Zara Home? Przede wszystkim mnóstwo poduszek, koców, narzut i poszewek w kolorze indygo. Taka oferta pozwoli na diametralną zmianę aranżacji sypialni lub ozdobienie kanapy w salonie. Kolor niebieski wpłynie na nas uspokajająco. Świetnie wpisze się w gusta miłośników morza.

Aranżację mieszkania warto uzupełnić o ramki na zdjęcia oraz efektowne wazony we wzory w kolorze indygo. Modny w tym sezonie kolor pasuje idealnie do kuchni. Jako ciekawostkę warto dodać, że kolor niebieski skutecznie hamuje apetyt! Dzięki dodatkom w kolorze indygo: kubkom, talerzom i miskom mniej zjemy, tym samym dbając o nienaganną figurę!

Poniżej znajdziecie wspaniałe dodatki w najmodniejszym w tym sezonie odcieniu niebieskiego!